Horoskop dzienny - 22 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 września. Czy fortuna będzie Ci sprzyjać? Dowiedz się, czego możesz oczekiwać po tej środzie i miej oczy dookoła głowy, by nic Ci nie umknęło.

Horoskop dzienny – Baran

Wreszcie wszystko Ci się ułoży. Dzięki temu poprawi się też Twoje samopoczucie. W pracy staniesz na własne nogi, a w domu zdołasz rozwiązać problemy swoich najbliższych. Wieczór z kolei będzie niezwykle udany, spędzony w rodzinnym gronie.

Zobacz wideo Gromee tańczy w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Horoskop dzienny – Byk

Przyda Ci się dzisiaj trochę świeżego powietrza. To właśnie ono pozwoli Ci myśleć trzeźwo i jednocześnie ukoi Twoje nerwy. Może wykorzystasz wolny czas na spacer z ukochaną osobą? Będziecie mogli wówczas przedyskutować ważne kwestie i przyznać przed sobą, co Was trapi.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Droga do celu wydaje Ci się długa i nużąca. Nie możesz jednak pozwolić sobie na pójście na skróty, bo w ten sposób nie zrobisz tego tak, jak powinnaś/powinieneś. Pamiętaj, by działać w myśl zasad – nie możesz ich przekraczać tylko dlatego, że tak Ci wygodnie, bo inaczej wszystko się posypie.

Chiromancja od lat ciszy się dużą popularnością.Chiromancja - wróżenie z ręki. Poznaj podstawowe zasady

Horoskop dzienny – Rak

Musisz się skupić na swojej rodzinie, bo ostatnio trochę o niej zapomniałaś/zapomniałeś. Weź pod uwagę, że nie będzie trwała sobie spokojnie i bez przeszkód wiecznie, jeśli jej w tym nie pomożesz. Jeśli coś Ci nie pasuje, powiedz to na głos, by wszyscy domownicy wiedzieli, co czujesz. Bądź odważna/odważny, a naprawdę nie pożałujesz.

Horoskop dzienny - Lew

A gdyby tak odrobina szaleństwa? Spróbuj postawić dzisiaj na niekonwencjonalność. Nic Cię to nie kosztuje, a wprowadziłoby trochę iskry do monotonii Twojej codzienności. Pomyśl o tym, gdy będziesz wychodzić z pracy, zmęczona/zmęczony kolejną lawiną zleceń.

Horoskop dzienny – Panna

Wreszcie uda Ci się uzyskać pełen komfort psychiczny. Dzięki temu będziesz mogła/mógł skupić się na tym, co do tej pory nie szło Ci najlepiej. Ktoś dostrzeże Twoje mocne strony i zaprosi Cię do współpracy przy czymś, o czym do tej pory nie śmiałaś/śmiałeś nawet marzyć. Uwierz w siebie – to naprawdę pomoże.

Horoskop dzienny – Waga

Do tej pory ciężko pracowałaś/pracowałeś i to wreszcie przyniesie spodziewane efekty. Wiele osób zachwyci Twoja kreatywność, o jaką być może Cię nie podejrzewali. Możesz spróbować przekonać do swoich pomysłów kogoś, kto do tej pory był bardzo sceptyczny. Niewykluczone, że tym razem się ugnie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Chociaż wszystko dokładnie sobie na dzisiaj zaplanowałaś/zaplanowałeś, niespodziewanie wyskoczy Ci coś nagłego, czego nie będziesz mogła/mógł skontrolować. To pochłonie Cię na kilka długich godzin. Z tego względu wszystko Ci się poprzesuwa, a Ty zaniedbasz swoje zobowiązania.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przeszłość się o Ciebie upomni. Być może w Twoim życiu pojawi się ktoś, kto będzie motorem napędowym dla niewygodnych lub przykrych wspomnień. Będziesz musiała/musiał niestety stawić im czoła, bo w przeciwnym razie w ogóle nie ruszysz naprzód.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Zrozumiesz, że masz już dosyć tego, co się dzieje w Twoim życiu i zapragniesz gwałtownych zmian. Z tego powodu zdecydujesz się wziąć sprawy w swoje ręce i pokierować w odpowiedni sposób swoim życiem. Rozglądaj się uważnie, bo być może właśnie dziś doczekasz się bardzo interesującej propozycji.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś będziesz bujać w obłokach tak bardzo, że nie zwrócisz uwagi na to, co dzieje się wokół Ciebie. Nie możesz ufać tylko wyobraźni, bo być może ktoś rzeczywisty, kto znajduje się tuż obok, bardzo Cię potrzebuje. Masz też pewne sprawy do załatwienia, których nie możesz dłużej ignorować.

Chryzopraz - poznaj właściwości i działanie.Chryzopraz - właściwości, działanie, znaczenie

Horoskop dzienny – Ryby

Kontynuuj to, co zaczęłaś/zacząłeś, ponieważ to świetny dzień na to, by dokończyć częściowo zrealizowane zadania. Nie bierz się za nic nowego, bo z jednej strony nie starczy Ci do tego kreatywności, a z drugiej czasu. Przygotuj się na to, że wywołasz dzisiaj jakąś kłótnię. Niestety, raz zaczętą awanturę trudno będzie zażegnać.

Więcej o: