Horoskop dzienny - 19 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 19 września. Los może być dość zaskakujący, a zarazem niesprawiedliwy. Sprawdź, co przydarzy Ci się w tę niedzielę i odzyskaj spokój.

Horoskop dzienny – Baran

Uważaj na wszystko, co robisz, bo Twoja niewyraźna aura sprawi, że będziesz popełniać błędy. Nie bierz się dzisiaj w żadnym razie za zakupy online, bo na pewno coś pójdzie nie tak ze składanym zamówieniem. Posiedź w domu z rodziną i staraj się nie angażować w nic, co mogłoby w jakikolwiek sposób zaważyć na Twoim późniejszym życiu.

nadgarstek, zdjęcie ilustracyjneNiewiele osób ma tę linię na nadgarstku. Jej posiadacze to prawdziwi szczęśliwcy

Horoskop dzienny – Byk

Nie wszystko pójdzie tak, jak byś sobie tego życzyła/życzył. Pewna osoba z Twojego otoczenia zadba o to, by pokrzyżować Ci plany. Doświadczysz nie tylko niesprawiedliwości, ale też i skutków głębokiej zazdrości. Co gorsza, później spróbuje Cię jeszcze zdominować. Nie daj się i pokaż jej, na co naprawdę Cię stać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Stres i nerwowość odbijają się powoli na Twoim zdrowiu. Pomyśl dziś o sobie. Może przygotujesz sobie aromatyczną kąpiel albo zdecydujesz się na profesjonalny masaż? Zapomnij na chwilę o wszystkich, którym chciałabyś/chciałbyś pomóc i poświęć uwagę wyłącznie sobie.

Horoskop dzienny – Rak

Chociaż to Twój wolny dzień, możliwe, że poświęcisz go na nadrabianie zawodowych zaległości. Jednocześnie na pierwszy plan wyjdą problemy rodzinne i chociaż bardzo nie będziesz chciała/chciał, zostaniesz zmuszona/zmuszony, by się nimi zająć. Na szczęście wieczór spędzisz znacznie milej, a parę rzeczy pozytywnie Cię zaskoczy.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś zarazisz wszystkich własnym optymizmem. Sporo czasu spędzisz na surfowaniu po Internecie i wyszukiwaniu okazji w wirtualnych sklepach. Przygotuj się, bo to będą naprawdę udane łowy. Odezwie się do Ciebie ktoś, na kim bardzo się zależy. Bądź szczera/szczery i nie zepsuj tego, co się między Wami rozwinie.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś odwiedzisz znajomych. Jeden z nich okaże się osobą mocno związaną z Twoją przyszłą karierą. Uważaj jednak, ,bo impreza wymknie się spod kontroli i wtedy możesz zrobić coś głupiego. Jesteś uważnie obserwowana/obserwowany, bo nie wszyscy Ci ufają.

Horoskop dzienny – Waga

Nie będziesz się mogła/mógł dobudzić. Z czasem jednak odzyskasz energię i zapragniesz zabrać gdzieś swoich najbliższych. Wspólnie spędzony czas na pewno zbliży Was nieco bardziej do siebie. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, zanim znów wrócisz myślami do obowiązków.

Horoskop dzienny – Skorpion

Znajdziesz się dzisiaj w sytuacji bez wyjścia. Zdesperowana/zdesperowany, możesz zacząć podejmować gwałtowne, a przy tym bardzo złe decyzje. Najgorsze, że nie będziesz mieć pewności, kto z Twojego otoczenia jest z Tobą w pełni szczery. Postaraj się jednak nie dać sobą manipulować i po prostu grać na zwłokę. Nawet, jeśli spotkanie w pewnym gronie zupełnie Ci dzisiaj nie odpowiada.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dzisiaj przyjdzie czas na rozczarowania. Zawiedzie Cię kilka osób, którym naprawdę ufałaś/ufałeś. Nagle zaczniesz dostrzegać ich wady, chociaż dotąd wydawali Ci się idealni. Mimo wszystko, dobrze się stanie, bo w ten sposób łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o tym, kogo odrzucić raz na zawsze.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Chociaż imprezy to nie Twoja bajka, dziś dasz się na jedną wyciągnąć. Okaże się, że na miejscu poznasz parę naprawdę ciekawych osób. W ten sposób uświadomisz sobie, że właściwie wszędzie można uzyskać jakieś istotne informacje.   

Dlaczego warto zacząć spotykać się ze zodiakalną Panną? Trzy powodyDlaczego warto zacząć spotykać się ze zodiakalną Panną? Trzy powody

Horoskop dzienny – Wodnik

Twoje życie nabiera tempa. Uda Ci się zażegnać problemy, choć będziesz to robić na szybko. Pewna osoba zwróci na Ciebie uwagę i zaprosi Cię do siebie. Czeka Cię wiele zaskoczeń, w tym także wieczorem. Postaw na chwile z rodziną.                                                                                                            

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś będziesz miała/miał pewne poczucie bezsensu. Podejmiesz się wielu rzeczy, ale nie zdołasz sobie z nimi poradzić ani ich nie ukończysz. Choć będzie Ci to nie w smak, będziesz musiała/musiał poddać się i przyjąć do wiadomości, że w tę niedzielę o wszystkim zadecyduje ktoś inny.

Więcej o: