Horoskop dzienny - 20 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 września. Wszystko można wyczytać z gwiazd. Sprawdź koniecznie, co takiego los przewidział dla Ciebie na ten poniedziałek.

Horoskop dzienny – Baran

Musisz w końcu się odważyć i powiedzieć otwarcie, co Cię martwi. Tylko w ten sposób możesz zawalczyć o poprawę swojej sytuacji, która od pewnego czasu nie przedstawia się zbyt kolorowo. Ktoś, kogo dopiero poznasz, a kto dysponuje sporymi wpływami, będzie w stanie udzielić Ci wsparcia. Nie bój się mu zaufać, bo naprawdę chce dobrze.

Zobacz wideo Niańczenie tłumu męczy... Czyli co irytuje Kubę Nowaczkiewicza

Horoskop dzienny – Byk

Twój tydzień nie zacznie się zbyt dobrze. Pewna osoba, którą znasz już od jakiegoś czasu i wydaje Ci się godna zaufania, niespodziewanie sprawi Ci przykrość, i to w taki sposób, którego w ogóle się nie spodziewasz. Co więcej, chcąc nie chcąc, będziesz musiała/musiał jej pomóc, bo w przeciwnym razie pociągnie Cię za sobą i sama/sam wpakujesz się w bardzo poważne kłopoty.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Niespodziewanie w Twoim życiu pojawi się nowa motywacja, dzięki której znajdziesz siły, umożliwiające Ci sprawniejszą walkę z przeciwnościami. Chociaż przed Tobą długa droga, konsekwencja i stawiane po kolei kroki przybliżą Cię do realizacji celu. I mimo że z początku będzie naprawdę trudno, a ciężar zaległości potwornie Cię przytłoczy, powoli zaczniesz wychodzić na prostą.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Poniedziałek okaże się dla Ciebie motorem napędowym do zmian. Być może podejmiesz decyzję o tym, by odejść ze swojej dotychczasowej pracy. Możliwe, że będziesz szukać szczęścia w zupełnie innym miejscu, zmieniając swoje dotychczasowe priorytety. W żadnym wypadku nie ulegaj emocjom.

Horoskop dzienny – Lew

Wreszcie poczujesz, że odzyskujesz kontrolę nad finansami. Twój humor poprawi się znacznie, gdy na Twoim koncie wreszcie pojawi się przelew, na który tyle już czekasz. Nie wydawaj jednak wszystkiego od razu – pozwól sobie na drobną przyjemność, ale pozostałe środki rozsądnie zainwestuj.

Horoskop dzienny – Panna

Chociaż już się palisz do nowych rzeczy, pamiętaj, aby najpierw uporać się z tymi starymi. Nie możesz wszystkiego pozaczynać i niczego nie skończyć, bo nie uda Ci się nic osiągnąć. Musisz wreszcie ruszyć naprzód, a nie oglądać się za siebie. Przeszłość należy wreszcie zostawić za sobą, bo to ona Cię krępuje.

Horoskop dzienny – Waga

Chociaż wcale tego nie chcesz, zostaniesz zmuszona/zmuszony do podjęcia trudnej decyzji. Niestety, nie będziesz mogła/mógł tego odwlekać ze względu na osoby trzecie, zależne od Twojego wyboru. Jednocześnie staraj się nie ulegać niczyjemu wpływowi – samodzielnie powinnaś/powinieneś dojść do jednoznacznych wniosków i opowiedzieć się po właściwej, w Twoim mniemaniu, stronie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Żyjesz w przekonaniu, że nic dobrego Cię już nie czeka. Sęk w tym, że to nieprawda. Jeśli tylko uwierzysz w siebie, wszystko stanie się łatwiejsze, a zobaczysz, jak wiele przed Tobą możliwości. Nie daj się codziennej monotonii, spójrz na swoje otoczenie nieco inaczej niż dotychczas, a potem ciesz się tym, co zobaczysz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ktoś z Twojego otoczenia wykaże się bardzo pesymistyczną wizją przyszłości. Nie wierz mu, ponieważ myli się niemal na każdym kroku. Co więcej, jeśli będziesz się za bardzo przejmować, nerwy mogą Cię popchnąć w stronę niepotrzebnych błędów. Skup się też na swoim związku, bo możliwe, że coś zacznie się psuć, choć wcale się tego nie spodziewasz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś nie będziesz potrafiła/potrafił się na niczym skupić. Wciąż jeszcze pozostanie w Tobie atmosfera leniwego weekendu, dlatego też kolejne zadania, przydzielane Ci w pracy, będą Ci przychodzić z ogromnym trudem. Po powrocie do domu nie będziesz marzyła/marzył o niczym, jak tylko o chwili odprężającego relaksu. Niestety, domownicy będą mieli inny pomysł na Twój wolny czas.

Horoskop dzienny – Wodnik

Powinnaś/powinieneś się dzisiaj koniecznie dotlenić. Brak aktywności i spacerów w ostatnim czasie sprawił, że stałaś/stałeś się podenerwowana/podenerwowany, a stres zżera Cię od środka. Może uda Ci się także umówić spotkanie w gronie znajomych, których też ostatnio zaniedbałaś/zaniedbałeś?

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny – Ryby

Masz do siebie pretensje o to, że popełniałaś/popełniałeś ostatnio zbyt wiele błędów. Musisz sobie uświadomić, że większość z nich wynikała po prostu z poważnych braków czasu. Nie możesz być aż tak samokrytyczna/samokrytyczny, bo inaczej sama/sam sobie podetniesz skrzydła i zablokujesz własny rozwój.

Więcej o: