Horoskop dzienny - 21 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 21 września. Co Cię czeka? Szczęście? A może pechowe chwile? Zobacz, czym spróbuje Cię zaskoczyć ten wtorek i bądź gotowa/gotowy na wiele możliwości.

Horoskop dzienny – Baran

Nie będziesz miała/miał wyjścia i zostaniesz zmuszona/zmuszony do zaangażowania się w codzienne sprawy. Nie znajdziesz czasu na bujanie w obłokach i rozważanie, co by było, gdyby. Zdecydujesz się na poważny krok w ramach relacji ze swoim/swoją Partnerem/Partnerką. Nie bój się – doceni to.

Zobacz wideo Megakot wybiera samochód dla swojej dziewczyny

Horoskop dzienny – Byk

Znajdziesz się w bardzo niekorzystnym położeniu. Odwrócą się od Ciebie nawet Ci, dla których jesteś bardzo bliska/bliski. Niestety, sama/sam jesteś sobie winna/winny. W końcu dobrze wiesz, że nie stanęłaś/stanąłeś na wysokości zadania. Możesz wmawiać sobie, że pokazałaś/pokazałeś się jako ktoś niebywale silny, ale tak naprawdę dopiero co obnażyłaś/obnażyłeś wszystkie swoje słabości.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ten wtorek zacznie się dla Ciebie bardzo przyjemnie. Ktoś Cię doceni i będzie prawił komplementy, których zupełnie się nie spodziewasz. To popchnie Cię do działania. Koniecznie wykorzystaj ten moment, by posunąć się do przodu, zanim znów przyjdzie moment stagnacji.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Rak

Przeanalizuj swoje posunięcia i zastanów się, co powinnaś/powinieneś robić dalej. Najwyższy czas, aby wszystko sobie uporządkować i przestać dawać się wodzić za nos innym. Pora odszukać pokłady pewności siebie i przeć naprzód. Nie możesz poddawać się przy pierwszych trudnościach, bo nigdy niczego nie osiągniesz.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj będzie Ci trudno pozbierać myśli. Masz tyle pomysłów, że nie wiesz, za który aktualnie się wziąć. Słuchaj głosu serca i podpowiedzi zaufanych osób, a wszystko potoczy się jak należy. Pamiętaj, że ci, na których Ci zależy, wesprą Cię w dowolnej chwili.

Horoskop dzienny – Panna

Wydaje Ci się, że Twoje możliwości i talent są zupełnie bez znaczenia. Tymczasem dzisiaj przekonasz się, że inni wcale tak nie myślą. Mało tego – widzą w Tobie kogoś, kto może się jeszcze wspaniale rozwinąć, jeśli tylko o to zadba. Twoja samoocena jest mocno zaniżona – pracuj nad tym, bo sama/sam sobie szkodzisz. Zdziwiłabyś/zdziwiłbyś się, wiedząc, ile osób Ci zazdrości.

Horoskop dzienny – Waga

Będziesz dzisiaj tryskać dobrym humorem. To dlatego, że zaskoczą Cię nowe środki pieniężne. Wreszcie zdołasz zrealizować wydatek, na którym zależy Ci od dawna. Co więcej, wreszcie doczekasz się miłych słów od kogoś, kto był do Ciebie negatywnie nastawiony. Wykorzystaj to, by zawiązać nową przyjaźń.

Horoskop dzienny – Skorpion

Konflikty, z którymi miałaś/miałeś cokolwiek wspólnego, nieco się wyciszą. Niespodziewanie poczujesz się pewnie i zyskasz poczucie bezpieczeństwa. Pod koniec dnia możesz czuć się nieco zmęczona/zmęczony, ponieważ pewna osoba uparcie nie będzie Ci dawać spokoju. Jeśli nic do niej nie czujesz, powiedz jej o tym wprost, zanim będzie za późno.

Horoskop dzienny – Strzelec

Musisz być gotowa/gotowy na zmiany. Niestety, w tym przypadku nie będą one tylko powierzchowne. Tak naprawdę Twoje życie wywróci się do góry nogami. Co więcej, możesz być trochę zaniepokojona/zaniepokojony, bo nie ma pewności, czy to, co się zdarzy, wyjdzie Ci na pewno na dobre.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Chcesz, żeby w Twoim życiu wszystko się poukładało. Zastanów się nad tym, co mogłabyś/mógłbyś zmienić. Możesz być zdziwiona/zdziwiony, jak niewiele trzeba, by odczuć różnicę. Od pewnego czasu masz problem, by pogodzić ze sobą życie prywatne i zawodowe. Może do jednego z tych elementów powinnaś/powinieneś podejść inaczej niż dotychczas?

Horoskop dzienny – Wodnik

Ten wtorek przyniesie ze sobą ogromną ulgę. Wreszcie poczujesz się spokojna/spokojny i nie będziesz się musiała/musiał martwić dotychczasowymi problemami. Chociaż szykują Ci się dzisiaj kilka niezwykle emocjonalnych spotkań. Możliwe, że jedno z nich okaże się dla Ciebie szczególnie ważne.

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś utwierdzisz się w przekonaniu, że nie na każdego ze swojego otoczenia możesz liczyć. Nie denerwuj się tym jednak, bo to i tak nie ma sensu – skup się lepiej na tych, którzy zawsze Cię wspierają i wiesz, że nigdy Cię nie zawiodą.

Więcej o: