Horoskop dzienny - 23 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 września. Chciałabyś/chciałbyś dostać monopol na szczęście? Sprawdź, czy dopisze Ci ono w ten czwartek i dowiedz się, co zrobić, żeby mu pomóc.

Horoskop dzienny – Baran

Po dzisiejszym dniu możesz się spodziewać dosłownie wszystkiego. Niewykluczone, że przypadkiem znajdziesz coś, co dawno temu Ci zaginęło, a któraś ze spraw niedających Ci spokoju niespodziewanie się rozwiąże. Po pracy czeka Cię sporo przyjemności. Twoja rodzina również przygotowała dla Ciebie coś ekstra.

Zobacz wideo Lista plotka - Ola Nowak - najgłupsze propozycje zawodowe

Horoskop dzienny – Byk

Praca może Cię dzisiaj nieznacznie przytłoczyć. Nie będziesz miała/miał czasu, żeby o czymkolwiek pomyśleć czy nad czymkolwiek się zastanowić, ponieważ zostaniesz zmuszona/zmuszony do działania. Twoimi sprzymierzeńcami będą dobre pomysły, które pozwolą Ci odkryć coś, na co wcześniej nie zwracałaś/zwracałeś uwagi i w ogóle nie wykorzystywałaś/wykorzystywałeś – nawet wtedy, gdy było to wskazane.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Czwartek może przynieść trudności z pogodzeniem się z tym, że nie zawsze musisz mieć rację. Nie powinnaś/powinieneś uparcie obstawać przy swoim, zwłaszcza jeśli już wiesz, że się mylisz. Kłótnia z błahego powodu może przerodzić się w znaczącą awanturę, która napsuje krwi nie tylko Tobie, ale i osobom z Twojego najbliższego otoczenia.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Niespodziewanie w Twoim sercu zakiełkuje nadzieja na lepsze jutro. Chociaż jeszcze poprzedniego dnia nie widziałaś/widziałeś żadnego sensownego wyjścia z sytuacji, teraz z entuzjazmem podążysz do celu, bo a nuż się uda. Podejmuj konkretne działania i nie wahaj się ani chwili. Słuszność jest po Twojej stronie!

Horoskop dzienny – Lew

Pora przejrzeć rachunki i sprawdzić, czy z niczym nie zalegasz. Twoje sprawy finansowe mogą okazać się bardziej skomplikowane, niż Ci się z początku wydawało. Spróbuj je uporządkować i pomyśl, co zrobić, by utrzymać płynność finansową, o którą tak Ci trudno w ostatnim czasie. Popołudnie poświęć na odpoczynek. Może ktoś ze znajomych postanowi wyskoczyć z Tobą na kawę lub coś mocniejszego?

Horoskop dzienny – Panna

Dzisiaj, ku swojemu zdumieniu, będziesz się świetnie dogadywać z innymi, także z osobami, z którymi normalnie nigdy nie jesteś w stanie znaleźć wspólnego języka. Innym spodoba się Twoje podejście, ponieważ będziesz nastawiona/nastawiony na słuchanie, a nie żądanie. Prawdopodobnie uda Ci się zażegnać pewien konflikt, który ciągnął się już tygodniami.

Horoskop dzienny – Waga

Twoja praca wydaje Ci się coraz bardziej monotonna. Zapragniesz coś zmienić i z tego powodu podejdziesz do swoich obowiązków w nieco inny sposób niż zazwyczaj. Chociaż będziesz mieć lekkie obawy, Twój przełożony doceni Twoją kreatywność i odpowiednio Cię wynagrodzi. Może właśnie szykuje się awans?

Horoskop dzienny – Skorpion

Czeka Cię niemiła niespodzianka. Ktoś może pokrzyżować Twoje plany, przerywając działania, które dopiero co podjęłaś/podjąłeś. Możesz czuć się z tego powodu trochę rozbita/rozbity i oszukana/oszukany. Postaraj się jednak znaleźć w tej sytuacji plusy i nieco zmodyfikować swoje zamierzenia. Może jeszcze nie wszystko stracone.

Horoskop dzienny – Strzelec

Okaże się, że jesteś jedyną osobą, która swoimi radami może pomóc komuś bliskiemu. Problemy, które trapią tego kogoś, rozwiążecie wspólnie naprawdę szybko. Z kolei w pracy na jaw wyjdzie Twój ukryty talent, o jaki nikt Cię dotąd nie podejrzewał. Bardzo możliwe, że stanie się on przepustką do rozwoju Twojej dalszej kariery.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wiesz, że źle się z Tobą dzieje. Dostrzegasz, co robisz nie tak i chciałabyś/chciałbyś to zmienić. Właśnie dlatego podejmiesz walkę z nałogami bądź złymi przyzwyczajeniami, które nie pozwalają Ci normalnie funkcjonować. Możliwe, że jedyne, czego obecnie potrzebujesz, to szczera rozmowa z Twoją drugą połówką, która być może nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji.

Horoskop dzienny – Wodnik

Niespodziewanie zaczniesz się zastanawiać, czy Twój związek na pewno ma jeszcze sens. Ze zdumieniem stwierdzisz, że Twoja druga połówka mocno się zmieniła. Przemyśl jednak wszystko dokładnie, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Może to tylko chwilowy kryzys.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Robienie pewnych rzeczy na siłę wcale nie przyniesie Ci satysfakcji, ani tym bardziej spodziewanych efektów. Postaw na rozmowę i staraj się wypracować kompromis, nawet jeśli trudno Ci ustępować z własnego stanowiska. Niewykluczone, że ktoś spojrzy dziś na Ciebie przychylniej i dojdziecie do porozumienia, które okaże się bardzo ważne dla Twojej przyszłości.

Więcej o: