Horoskop dzienny - 27 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 27 września. Los bywa bardzo kapryśny. Spójrz na to, co uszykował dla Ciebie na ten poniedziałek i przekonaj się, co się wydarzy.

Horoskop dzienny – Baran

Pewne niespodziewane zdarzenie odbije się na Twoich dalszych losach. Pomyśl o tym, co możesz jeszcze dla siebie zrobić. Z drugiej strony nadejdzie wiadomość, która okaże się szczególnie przykra. Szkoda jednak nerwów, bo już niedługo odnajdzie Cię szczęście.

Zobacz wideo Wujek Łuki i Fusialka kupili Camaro. Influencerka podziękowała za gratulacje

Horoskop dzienny – Byk

Ten tydzień zacznie się dla Ciebie bardzo spokojnie. Problemy jakoś nie będą się dzisiaj Ciebie trzymać. Zaufaj swojej intuicji, bo jak zwykle Cię nie zawiedzie. Pozwól innym robić to, co lubią, a na pewno razem znajdziecie się gdzieś pośrodku.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Coś, co dotąd było nie do przeskoczenia, nagle wyda Ci się bajecznie proste. Informacje, które do Ciebie trafią, okażą się niezwykle użyteczne i pomogą w kilku ważnych sprawach. Mimo strachu, nie chowaj głowy w piasek, tylko podejmij wyzwanie. Horoskop podpowiada, że świetnie sobie poradzisz.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

Dzisiaj wszystko będziesz robić znacznie wolniej niż zawsze. Twoim głównym wrogiem będzie narastający brak chęci do czegokolwiek. Zmuś się do wykonania wszystkich podstawowych obowiązków, bo niestety nie masz innego wyjścia. Pamiętaj jednak, że dodatkowe rzeczy możesz ze spokojem odłożyć na kolejny dzień.

Horoskop dzienny – Lew

To koniec pewnego rozdziału. Przestań się łudzić, że to, co było, jeszcze do Ciebie wróci, bo niestety nie na tym polega porządek świata. Melancholia do niczego Cię nie doprowadzi, a może nawet sprawić, że zaczniesz popełniać głupie błędy. Miej jednak świadomość, że za jakiś czas podziękujesz sobie, że znalazłaś/znalazłeś w sobie odwagę, by to zakończyć.

Horoskop dzienny – Panna

Skup się na swoich obowiązkach, bo ostatnie, czego potrzebujesz, to rozkojarzenie w pracy. Pewna osoba tylko czeka, żeby wykorzystać Twoją słabość przeciwko Tobie. Ustal sobie jakiś plan działania i staraj się go trzymać. To jedyny sposób, by przetrwać ten poniedziałek.

Horoskop dzienny – Waga

Twój dzisiejszy optymizm zaskoczy nawet Ciebie. Nic dziwnego, że inni na Twój widok także zaczną się uśmiechać, a nawet promienieć. Nie myl jednak optymizmu z beztroską, bo ta może się okazać dla Ciebie bardzo niebezpieczna. Wieczorem zrób coś tylko dla własnej przyjemności – to sporo Ci da.

Horoskop dzienny – Skorpion

Zdecydujesz się stanąć w obronie kogoś, kto znajduje się w gorszym położeniu niż Ty sama/sam. Za Twoje wsparcie ta osoba okaże Ci ogromną wdzięczność. Po wszystkim ogarnie Cię jednak melancholia, ponieważ zrozumiesz, że jeśli Ty nie zdecydowałabyś/zdecydowałbyś się pomóc, nikt by tego nie zrobił.

Horoskop dzienny – Strzelec

Spróbuj z kimś pogadać. Szczera rozmowa bardzo Ci pomoże i postara rozwikłać problemy, które wcześniej wydawały Ci się nie do przeskoczenia. Nie martw się o to, co będzie dalej. Los odrobinę się Tobą zaopiekuje.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wreszcie będziesz musiała/musiał spojrzeć trochę inaczej na kilka kwestii. Co więcej, dopadną Cię problemy, których w ogóle nie przewidziałaś/przewidziałeś. Cieszyłaś/cieszyłeś się zbyt dużym optymizmem i być może to Cię straciło. Niewykluczone, że zostaniesz zmuszona/zmuszony do zmiany priorytetów.

Horoskop dzienny – Wodnik

Odniesiesz wrażenie, że zupełnie nie nadążasz za tym, co się obecnie dzieje. Ilość tego, co będziesz musiała/musiał przyswoić, omal nie zwali Cię z nóg. Uspokój się i postaraj dostosować do otaczającej Cię rzeczywistości – i tak nie masz innego wyboru.

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny – Ryby

Wydaje Ci się, że w Twoim życiu istnieje ostatnio tylko praca. Rzeczywiście, nie masz czasu na nic poza nią, a przełożony stara się Cię wciąż wykorzystywać. Nie daj się! Pomyśl o zmianie miejsca pracy i przyjrzyj się członkom swojej rodziny, bo tak naprawdę obecnie nic o nich nie wiesz.

Więcej o: