Horoskop dzienny - 26 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 26 września. Chciałbyś zdobyć pewność, czym zaskoczy Cię ta niedziela? Czeka Cię pozytywna czy negatywna niespodzianka? Spójrz, z czym przyjdzie Ci walczyć, a co poprawi Ci nastrój!

Horoskop dzienny – Baran

Tego dnia gorzej się poczujesz. Problem w tym, że aktualna aura nie będzie Ci sprzyjać. Nie walcz ze zmęczeniem, bo osiągniesz tylko odwrotny skutek. Prześpij się, odpocznij, a potem zajmij się czymś niewymagającym. To recepta na sukces.

Zobacz wideo "Top Model". Olga mówi, co myśli o swojej metamorfozie

Horoskop dzienny – Byk

Masz ochotę się odprężyć? Może powinnaś/powinieneś posprzątać w mieszkaniu? Może coś naprawisz? A może po prostu zajmij się czymś, co kochasz, a na co zwykle nie masz czasu, w natłoku obowiązków? Zajmij czymś myśli i przestań się martwić, skoro to i tak nie ma sensu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nie bój się o reakcję najbliższych. Postaw przede wszystkim na prawdę, a ze spokojem przyjmą każdą informację. Część może nawet wykazać się wzrastającym entuzjazmem. Opowiedz o swoich planach znajomym. Na pewno świetnie Cię zrozumieją.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Rak

Przestań wreszcie skupiać się na pracy, bo Twoja rodzina może się nagle zbuntować. Nie słuchaj kogoś, kto chciałby, żebyś pracowała/pracował dwadzieścia cztery godziny na dobę. Twoi najbliżsi i tak są cierpliwi, a Ty na pewno nie chcesz tej cierpliwości nadwyrężać. Postaw się wreszcie, a na pewno wszyscy na tym skorzystają.

Horoskop dzienny – Lew

Zrozumiesz wreszcie, że od dłuższego czasu jesteś wykorzystywana/wykorzystywany. Przestań pomagać wszystkim, którzy są w Twoim zasięgu. Zacznij wreszcie słuchać rozsądku, a nie kierować się emocjami, bo coraz gorzej na tym wychodzisz.

Horoskop dzienny – Panna

Ktoś będzie dzisiaj bardzo mocno potrzebować Twojej pomocy. Oczywiście, nie zawahasz się jej udzielić, jednak pamiętaj, by nie stawiać wszystkiego na jedną kartę. W przeciwnym razie możesz naprawdę wiele stracić.

Horoskop dzienny – Waga

Ostatnio za bardzo poświęcałaś/poświęcałeś się pracy. Niedzielę przeznacz na przyjrzenie się relacjom, jakie masz z rodziną. Jeśli dobrze się przyjrzysz, może dostrzeżesz także poważne problemy we własnym związku. Weź pod uwagę, że Twoi bliscy też mają uczucia, a Ty je ostatnio ignorowałaś/ignorowałeś.

Horoskop dzienny – Skorpion

Przypadkiem trafisz na osobę, która nie będzie z Tobą szczera. I chociaż z początku mocno Cię to zdenerwuje, po pewnym czasie zrozumiesz motywy jej działania i nawet zrobi Ci się tego kogoś żal. Pomyśl nad tym, co jeszcze możesz zmienić.

Horoskop dzienny – Strzelec

Niedziela nie przyniesie niestety żadnego przełomu. Zrobisz nawet lepiej, jeśli nie będziesz dzisiaj podejmować żadnych kluczowych decyzji, które w jakikolwiek sposób wiążą się z Twoją przyszłością. Poświęć uwagę tym, którym naprawdę na Tobie zależy. I chociaż przez cały dzień będzie Ci towarzyszyło nieprzyjemne uczucie niepokoju, nie martw się. To minie, gdy się prześpisz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wyjątkowo przyjemna niedziela? Tak, to może brzmieć jak coś niemożliwego, a jednak Ci się przydarzy. Kiedy porozmawiasz z najbliższymi, pojmiesz, jak wiele dla nich znaczysz i od razu zrobi Ci się cieplej na sercu. Podbudowana/podbudowany, bez najmniejszych oporów rozpoczniesz wykonywanie domowych obowiązków.

Horoskop dzienny – Wodnik

Przeszłość należy po prostu zostawić za sobą, a Ty masz na to ostatnią szansę. Twój/Twoja Partner/Partnerka nie mówi Ci tego wprost, ale jest już mocno zdenerwowany/zdenerwowana tą sytuacją. Najwyższy czas dać mu trochę odetchnąć i dla odmiany spojrzeć w przyszłość.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby

Cały dzień będziesz siedzieć jak na szpilkach. Choć nie będziesz mieć ku temu żadnego konkretnego powodu, wewnątrz pozostaniesz pełna/pełen niepokoju. Postaraj się uspokoić i nie robić niczego pochopnie – nie chcesz sobie przecież zaszkodzić, prawda?

Więcej o: