''Królowa i konkwistador'' - odc. 25-26 [28.07.2021]. Streszczenie odcinków

Co wydarzy się w 25 i 26 odcinku ''Królowej i konkwistadora''? Juan nie umknie sprawiedliwości. Ukarze go już nowy gubernator. Okoliczności są jednak zaskakujące. Alberto tkwi w dżungli, gdy jego rodzina przeżywa trudne chwile.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 25

Ines jest rozżalona z powodu sytuacji swojej rodziny: chce zemsty na Juanie za to, co zrobił jej synowi. Jednocześnie ból sprawia jej to, że w trudnym momencie nie ma przy niej Alberta. W czasie, gdy Juan oczekuje już na proces, kobieta wciąż bardzo liczy na to, że mąż porzuci chęć zysku i wróci do niej z dżungli. Tymczasem Alberto nie jest w stanie porozumieć się z Rebeką w sprawie wyprawy po złoto.  W mieście trwa próba sił. Pedro stara się nakłonić członków rady ku sobie, ale ojciec Sancho zrobi wszystko, żeby urząd gubernatora trafił w jego ręce na stałe.  

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Kolumbijski serial kostiumowy pojawi się już 12 lipca na antenie TVP1

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 26 

Juan zostaje skazany, ale to nie kara budzi zdziwienie mieszkańców Cartageny. Bardziej szokujące są okoliczności, które wskazują na to, jaki w rzeczywistości jest ojciec Sancho. Nowy gubernator przejmuje gabinet Pedra i budynki, którymi do tej pory zarządzał. De Heredii bardzo ciężko jest pogodzić się ze zmianą ról w Cartagenie. Tymczasem Sol zaczyna podejrzewać, że Manolo może nie być w śpiączce. Czyżby kara poniesiona przez Juana była zbyt surowa? Dowiemy się już 28 lipca o godz. 20.35 i 21.30. Emisja 25 i 26 odcinka ''Królowej i konkwistadora'' na antenie TVP 1. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

O czym jest ''Królowa i konkwistador''?

Kolumbijski serial to opowieść o miłości rdzennej Indianki Cataliny i hiszpańskiego zdobywcy Pedro de Heredii. Mężczyzna ucieka z rodzinnej Almerii w nadziei łatwego zysku za oceanem, wplątuje się w kłopoty, ale też pomaga kobiecie. Uczuciu, które ich łączy, mocno zagrozi zdrada i chęć zemsty. Jaki będzie finał tej historii? Dowiemy się jeszcze przed końcem lata. Wszystkie 60 odcinków serialu wyemituje TVP.  

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Więcej o: