"BrzydUla" startuje z nowym sezonem, ale... fani mogą poczuć się zawiedzeni

Serial "BrzydUla" pojawi się ponownie na antenie TVN7 pod koniec wakacji, jednak widzowie zobaczą w tygodniu mniej odcinków niż wcześniej.

"BrzydUla" startuje z nowym sezonem 30 sierpnia. Ponownie widzowie będą mogli oglądać serial na antenie TVN7. Jednak nie tak często jak wcześniej. Odcinki będą emitowane od poniedziałku do... czwartku. W porównaniu z poprzednim sezonem - "BrzydUli" zabraknie w piątki. Produkcja chce dzięki temu wydłużyć emisję w czasie.

Zobacz wideo "BrzydUla 2" - zwiastun wielkiego powrotu telenoweli TVN

"BrzydUla" startuje z nowym sezonem, ale... fani mogą poczuć się zawiedzeni

Zastępca dyrektora programowego TVN-u Bogdan Czaja w rozmowie z portalem WirtualneMedia poinformował, że emisja serialu potrwa co najmniej do końca roku. Są nawet plany, by rozciągnąć nowy sezon na dłużej - do pierwszego półrocza 2022 roku.

Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, żeby przeciągnął się nawet na przyszły rok, wyniki "Brzyduli" są znakomite - zarówno w TVN7 jak i Playerze - skomentował Bogdan Czaja.

Jednocześnie, jak zapowiedział, serial nie będzie ciągnięty latami. Producenci i scenarzyści nie chcą robić z niego opery mydlanej. Pierwotnie było zaplanowanych niewiele ponad sto odcinków i tego produkcja zamierza się trzymać. Niezależnie od wyników oglądalności "BrzydUla" ostatecznie zakończy się najpóźniej w połowie 2022 roku. Prace na planie "BrzydUli" trwają i prawdopodobnie nowy sezon będzie ostatnim.

 

Perypetie "BrzydUli" zawitały na ekrany w 2008 roku. Serial szybko podbił serca widzów i stał się hitem TVN-u. Po 11 latach przerwy scenarzyści postanowili powrócić do Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego oraz ich przyjaciół. Reaktywacja serialu po latach pokazuje Ulę i Marka w innym świetle - są małżeństwem z problemami, które wychowuje dwóch synów i córkę. Mimo tak dużej przerwy widzowie entuzjastycznie przyjęli kolejny sezon. Pierwszy nowy odcinek po wakacyjnej przerwie pojawi się w TVN7 30 sierpnia o godzinie 20:00, a kolejne będą emitowane od poniedziałku do czwartku o tej samej porze.

ZOBACZ TEŻ: "BrzydUla 2". Do obsady wraca kolejna gwiazda. Pamiętacie szaloną Aldonę?

Więcej o: