''Królowa i konkwistador'' - odc. 19 [24.07.2021]. Streszczenie odcinka

Nie ustają kłopoty Pedra. Dostarcza mu ich zarówno córka, jak i brat. Czuje też presję ze strony swoich przeciwników. Czy utrzyma jedność w rodzinie i władzę nad miastem? Więcej dowiemy się z 19 odcinka ''Królowej i konkwistadora''

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 19

Sol w dalszym ciągu sprawia problemy, co wywołuje zdecydowaną reakcję jej matki. Constanza jest oburzona, ale na niewiele o się zdaje. Dziewczyna znów próbuje ucieczki. Pedro znów znajduje się przez to w kłopocie. Nieoczekiwanie swoją pomoc oferuje mu Catalina. Jest to dla indiańskiej księżniczki dogodny sposób na to, by zbliżyć się do rodziny de Heredia.

W tym samym czasie dalej nasila się rywalizacja o władzę w mieście. Alberto wciąż jest owładnięty chęcią zysku, jednak Gonzalo uświadamia mu zagrożenia, jakie może napotkać ze strony plemion indiańskich. Co stanie się z Sol? Jakie intencje ma Catalina? Czy Alberto zmieni swoje podejście? Dowiemy się już 24 lipca. Emisja 19 odcinka ''Królowej i konkwistadora'' nastąpi w TVP 1 o godz. 20.35.

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

O czym opowiada serial ''Królowa i konkwistador''? 

Kolumbijski serial kostiumowy rozgrywa się w realiach Hiszpanii i Nowego Świata czasów konkwisty. Na historię o indiańskiej księżniczce Catalinie i hiszpańskim konkwistadorze Pedro de Heredii składa się 60 odcinków. W te wakacje wyemituje je TVP. Fabuła serialu snuje się wokół miłości obojga bohaterów, którzy reprezentują dwa zróżnicowane światy. W pewnym momencie w ich relacje wkradnie się zdrada i chęć zemsty. Które z uczuć ostatecznie zwycięży? Dowiemy się jeszcze przed końcem lata.   

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

Zobacz wideo "Clickbait - zwiastun. Miniserial o mrocznej stronie social mediów niedługo na Netfliksie
Więcej o: