"Przysięga" odcinek 369. Finał drugiego sezonu. Koniec małżeństwa Reyhan i Emira!

369. odcinek "Przysięgi" będzie finałowym odcinkiem drugiego sezonu serialu. Widzów czeka dramatyczne pożegnanie z Reyhan. Bohaterka nie umrze jednak przy porodzie. Co się stanie?

Finałowy odcinek drugiej serii „Przysięgi” przyniesie dramatyczne zakończenie. Niestety fani głównej bohaterki Reyhan mogą poczuć się zawiedzeni.

Natalie Portman na festiwalu filmowym w Wenecji, 2016 To naprawdę Natalie Portman? "Wygląda, jakby przypadkowo upiekła chleb z kreatyną"

W 369. odcinku Reyhan przekonuje Emira, aby jeszcze raz wybrali się na przystań. Chce ponownie porozmawiać z Ahmetem, mężem Nuray, i przekonać go, aby ten przyjechał do żony. Kobieta leży w szpitalu i czeka na pewną śmierć, podczas gdy jej mąż załamał się i ją opuścił. Woli bowiem spędzić życie w samotności na ulicy, niż patrzeć na śmierć ukochanej. Emir i Reyhan jadą znów się z nim spotkać, licząc na to, że tym razem nie odmówi. Tam jednak czeka ich trauma. Emir postanawia sam rozmówić się z Ahmetem. Zbliża się do trzech mężczyzn, którzy koczują razem z mężem Nuray. Są agresywnie nastawieni i po chwili zaczynają grozić Emirowi. Okazuje się, że jeden z nich ma broń.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska świętuje Dzień Kobiet. Fanki zachwycone: Naprawdę piękne zdjęcie

"Przysięga" odcinek 369. Reyhan ginie z rąk bandziorów

W tym czasie zniecierpliwiona Reyhan wychodzi z samochodu. Zastanawia się, dlaczego jej mąż jeszcze nie wrócił. Wtedy zostaje postrzelona. To pełne smutku zakończenie kończy jednocześnie historię miłosną Emira i Reyhan. Mąż, który drżał o życie ukochanej z powodu zagrażającej jej ciąży, traci ją w zupełnie innych okolicznościach. Czy mężczyzna poradzi sobie ze stratą?

369. odcinek „Przysięgi” zostanie wyemitowany 11 marca o godzinie 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo Mateusz Pawłowski żegna się z serialem "Rodzinka.pl"
Więcej o: