"Przysięga" odcinek 366. Emocje wokół Reyhan sięgają zenitu. Zobacz, co się wydarzy

W 366. odcinku "Przysięgi" Reyhan zacznie tracić nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie. Czy podzieli smutny los kobiety poznanej w szpitalu?

„Przysięga” odcinek 366. Jak wiemy z poprzednich odcinków, życie Reyhan jest zagrożone z powodu ciąży. Rodzina namawia ją, aby ratowała swoje zdrowie i dokonała aborcji. Kobieta jednak nie chce się poddać. Narin postanawia zrobić co w jej mocy, aby pomóc przyjaciółce.

Meghan Markle, książę HarryHarry i Meghan wcześniej stracili królewskie pieniądze. "Diana byłaby wściekła"

„Przysięga” odcinek 366. Narin porusza niebo i ziemię

Obawy o życie Reyhan nie maleją, dlatego Narin szuka pomocy. Wydzwania do wszystkich specjalistów, znajomych lekarzy, również za granicą. Chce znaleźć sposób na to, by ocalić Reyhan. Szuka także innej kobiety, która mogła być w podobnej sytuacji i przeżyła poród o takim samym ryzyku. Udaje się znaleźć taką osobę. Reyhan wraz z mężem Emirem odwiedzają kobietę w szpitalu. Młoda pacjentka ma urodzić za kilka dni. Jednak para szybko zdaje sobie sprawę, że życie tej kobiety wisi na włosku. Małżonkowie przeżywają rozczarowanie. Do tej pory myśleli, że jest nadzieja na to, aby urodzić dziecko i wrócić do zdrowia. Na widok wyczerpanej i umierającej kobiety, zaczynają tracić nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie.

Meghan MarkleDawno niewidziany Archie na nowym wideo. Łatwo zgadnąć, do kogo jest bardziej podobny

Z kolei Cemre wciąż nie opuszczają myśli o Cavidan. Przypomnijmy, że bohaterka chciała zastrzelić Cavidan, jednak jej się to nie udało. Przed zbrodnią powstrzymał ją Talaz. Jednak Cemre zastanawia się, czy jej niedoszła ofiara jeszcze żyje...

Emisja 366. odcinka „Przysięgi” już 8.03 o godzinie 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo "Kajko i Kokosz" jako nowy serial Netflixa