"Przysięga": odcinek 364. Zwrot w małżeństwie Reyhan i Emira. Czy para zażegna kryzys? Streszczenie odcinka

"Przysięga", uwielbiany turecki serial wciąż trzyma w napięciu. W odcinku 364. zobaczymy między innymi, czy Emirowi i Reyhan udało się pogodzić po trudnej sytuacji.

Serial „Przysięga” w kolejnym, 364. odcinku przyniesie kilka pozytywnych scen. Nie zabraknie jednak wzruszeń. Reyhan i Emir mają za sobą bolesne chwile. Poprzednio dowiedzieliśmy się, że mężczyzna zgodził się na aborcję u swojej nieprzytomnej żony, ze względu na ryzyko związane z ciążą. Kobieta jednak odzyskała przytomność i ocknęła się na stole operacyjnym. Emir i personel medyczny musieli wycofać się ze swojej decyzji. Emir poczuł wyrzuty sumienia. Oboje z Reyhan pragnęli dziecka. Kobieta była w szoku i nie mogła pogodzić się z tym, że jej mąż zdecydował za nią. W emocjach ucieka ze szpitala. W nowym odcinku małżonkowie dochodzą do porozumienia.

Britney Spears z synami Britney Spears pokazała nastoletnich synów. Ale wyrośli! "To dżentelmeni"

„Przysięga”. Emir i Reyhan się godzą

„Przysięga” pod tym względem pozytywnie zaskoczy widzów. Reyhan wraca do domu. W końcu małżonkowie podejmują decyzję o utrzymaniu ciąży. Emir obiecuje, że od tej pory będzie wspierał swoją żonę. Oboje odzyskują spokój. W tym samym odcinku Reyhan zaczyna czuć ruchy dziecka, co czyni parę jeszcze bardziej szczęśliwą. Jednak nie wszyscy bohaterowie są tym równie zachwyceni. Okazuje się, że Zeynep, po tym , jak usłyszała o ich decyzji, bardzo to przeżywa i rozpacza.

Meghan Markle, księżna Diana Ekspertka oceniła Meghan Markle u Oprah Winfrey. "Zachowuje się jak Diana"

„Przysięga” odcinek 364. Co jeszcze nas czeka?

Oya w dalszym ciągu dokucza Narin. Nie chce się pogodzić z tym, że kobieta wciąż kręci się wokół Kemala. Z kolei Cavidan rozmawia z Hikmetem, opowiadając mu o sytuacji, jaka panuje w domu. Cemre chce zbliżyć się do Talaza. Próbuje mu nawet udowodnić, że do siebie pasują i są bratnimi duszami. Pelin próbuje rozmawiać z Narin, jednak wkracza Oya i im przerywa.

Serial „Przysięga” jest emitowany od poniedziałku do piątku o 16:05 w TVP1. Odcinek 364 można oglądać 4.03.

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan miała zostać prezenterką śniadaniówki! Co sądzi o roszadach w TVP?
Więcej o: