Eurowizja Junior 2020. Finał ''Szansy na sukces'' - kiedy i o której oglądać?

Finał ''Szansy na sukces'' już 27 września 2020. Oznacza to, że w niedzielę poznamy polską reprezentantkę na Eurowizję Junior 2020. Rywalizować między sobą będą trzy młode wokalistki, wyłonione w poprzednich odcinkach specjalnych ''Szansy na sukces''.

''Szansa na sukces'': polskie preselekcje wyłoniły 3 finalistki!

Po dwukrotnym zwycięstwie w Eurowizji Junior, Polska ma duży apetyt na kolejny triumf. Reprezentantka naszego kraju wyłoniona zostanie w finałowym odcinku specjalnego wydania ''Szansy na sukces'' - Eurowizja Junior 2020. Dotąd Telewizja Polska wyemitowała 3 odcinki tego formatu, dzięki którym wyłoniono trzy kandydatki:

  • 6 września jury w składzie: Edyta Górniak, Piotr Rubik i Viki Gabor zadecydowało o wygranej Leny Marzec
  • 13 września jury w składzie: Cleo, Gromee i Michał Wiśniewski zadecydowało o wygranej Agaty Serwin
  • 20 września jury w składzie: Kasia Łaska, MaRina i Dawid Kwiatkowski zadecydowało o wygranej Alicji Tracz.

Dziewczęta zmierzą się ze sobą w odcinku finałowym, który wyłoni reprezentantkę na międzynarodowy konkurs piosenki Eurowizja Junior 2020.

Zobacz też: Eurowizja Junior 2020 będzie zupełnie inna, niż poprzednie. Znamy szczegóły. Jak będą wyglądać koncerty?

''Szansa na sukces'': finał. Kiedy poznamy reprezentantkę Polski na Eurowizję Junior 2020?

Ostatni, czwarty odcinek specjalnej edycji ''Szansy na Sukces - Eurowizja Junior 2020'' widzowie będą mogli obejrzeć już w najbliższą niedzielę, 27 września 2020 roku. Zostanie on wyemitowany na programie drugim Telewizji Polskiej o godzinie 15.15. Czeka nas pełen emocji finał - wszystkie kandydatki posiadają piękne głosy i duże możliwości wokalne. Która z nich wygra? Okaże się już niebawem. 

Każda z finalistek w niedzielę zaprezentuje po dwa utwory: ten, który zagwarantował im wygraną w półfinale oraz kompozycję stworzoną specjalnie na konkurs Eurowizji. O zwycięstwie zdecyduje jury w składzie: Cleo, Viki Gabor i Dawid Kwiatkowski oraz widzowie. 

Zobacz wideo Junior Eurovision 2019 - Official Promo

Eurowizja Junior 2020: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs? 

Dzięki zwycięstwu Viki Gabor w poprzedniej edycji Eurowizji Junior, Polska ponownie została organizatorem konkursu. Ze względu na epidemię koronawirusa termin konkurs uległ opóźnieniu i decyzją organizatorów odbędzie się 29 listopada 2020 w Warszawie. 

Nie da się ukryć, że nasz kraj ma szczęście do utalentowanych młodych wokalistek. Sukces na Eurowizji Junior odnieśliśmy już dwa razy z rzędu - w 2018 za sprawą Roksany Węgiel i jej genialnego wykonania piosenki "Anyone I Want to Be" oraz w 2019, kiedy konkurs wygrała z piosenką "Superhero" Viki Gabor. Czy w 2020 uda się powtórzyć ten sukces? Dowiemy się już wkrótce. 

Zobacz też: Eurowizja Junior 2020 jednak w Polsce! Viki Gabor ujawniła pierwsze szczegóły tego wydarzenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.