Eurowizja Junior 2020 będzie zupełnie inna, niż poprzednie. Znamy szczegóły. Jak będą wyglądać koncerty?

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Niestety, będzie wiele zmian. Zobaczcie, jak będzie wyglądała 18. edycja Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, która ponownie odbywa się w Polsce.

Tegoroczne festiwale, koncerty i muzyczne wydarzenia nadal stoją pod znakiem zapytania. Wszystko przez pandemię, która wręcz paraliżuje rynek muzyczny. Od września zostały wprowadzone nowe obostrzenia, ale nadal nie wiadomo, co z częścią wydarzeń. Jak pamiętamy, tegoroczna Eurowizja dla dorosłych została zupełnie odwołana, a występy odbyły się online. Co natomiast będzie z Eurowizją Junior, która zbliża się wielkimi krokami? Dzięki wygranej Viki Gabor w tym roku powinna odbyć się ponownie w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE: Carla na Eurowizji Junior była główną konkurentką Viki Gabor. Co z jej karierą? Najnowsza piosenka jest świetna

Czy odbędzie się Eurowizja Junior 2020?

Jak czytamy na Twitterze, tegoroczna Eurowizja Junior na pewno się odbędzie. Niestety forma będzie znacznie się różnić od tej, którą znamy. Występy odbędą się bez udziału publiczności, ale do Warszawy nie przyjadą wykonawcy z innych krajów. Ich utwory zostaną nagrane w lokalnych studiach telewizyjnych, a w dzień konkursu będą jedynie retransmitowane. Natomiast Telewizja Polska ze studia w Warszawie nada otwarcie konkursu i koncerty specjalne. Z naszego studia nadawane będą też wejścia pomiędzy występami oraz podliczanie głosów - organizatorzy zapewniają, że całość odbędzie się na żywo, zaś różnice pomiędzy dotychczasowymi konkursami a tegorocznym będą dla widza telewizyjnego niedostrzegalne.

Jak pamiętamy, tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się pod hasłem "Move the World - Rusz Światem". Konkurs odbędzie się dokładnie 29 listopada, a o wygraną powalczy 13 krajów: Armenia, Białoruś, Francja, Gruzja, Niemcy, Kazakhstan, Malta, Polska, Rosja, Serbia, Hiszpania, Ukraina i Holandia. 

 

Teraz czekamy na dalsze szczegóły wydarzenia. Jak wiemy, Polska już dwukrotnie wygrała konkurs za sprawą Roksany Węgiel, później Viki Gabor. Teraz także liczymy, że jest szansa na trzecie zwycięstwo. Kto będzie reprezentował Polskę? Tego dowiemy się pod koniec września. Nasza reprezentantka lub reprezentant zostanie wyłoniony podczas ostatniego odcinka programu "Szansa na sukces" 27 września.

Zobacz wideo Co łączy Roksanę Węgiel z Michałem Szpakiem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.