Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor dodała pierwszy wpis. "Zapamiętam ten dzień do końca życia". Gratuluje m.in. Kożuchowska i Wieniawa

Od momentu wygranej Roksany Węgiel, Eurowizja Junior w Polsce cieszy się ogromną popularnością. W niedzielę po raz pierwszy w historii całego konkursu, Polska ponownie zdobyła wygraną dzięki naszej reprezentance - Wiktorii "Viki" Gabor.

Po emocjonującej niedzieli nadal wszyscy przeżywają wygraną Viki Gabor. Polska, jako jedyny kraj w Europie, drugi raz z rzędu wygrała Eurowizję Junior. Przypomnijmy, że Viki konkurowała z 18 innymi państwami.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor umieściła wpis na swoim Instagramie, w którym podziękowała wszystkim za wsparcie i głosy. Zwróciła uwagę szczególnie na tancerzy, którzy pomogli odnieść jej sukces w konkursie. Dodała również, że nie spodziewała się wygranej (w przeciwieństwie do nas!):

Kochani! Brak mi słów! Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100 proc. i tak fajnie mi w tym pomogli! Dziękuję Wam Wszystkim serdecznie - napisała pod zdjęciem.
 

Post miał ogromną liczbę komentarzy i polubień, które wciąż rosną (od zwycięstwa minęło dopiero 12 godzin). Viki gratulowały największe polskie gwiazdy, takie jak: Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska Qczaj, Tulia czy Cleo.

Gratulacje!!! Duma!!! - napisała Małgorzata Kożuchowska.
Wooooow!!! - dodała Julia Wieniawa. 

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor wygrywa w głosowaniu widzów

Viki Gabor podobnie jak Roksana Węgiel bardzo przypadła do gustu jurorom, jednak to internetowe głosowanie dało jej spektakularne zwycięstwo. Co ciekawe, w czasie Eurowizji Junior można było głosować na swój kraj, ale trzeba było oddać też głos na co najmniej dwa inne państwa. Nawet to nie powstrzymało Viki od odebrania Kazachstanowi zwycięstwa na ostatniej prostej.

Przesyłamy ogromne gratulacje Viki!

BO

Przypomnijmy sobie zeszłoroczną piosenkę Roksany Węgiel, która zapewniła jej zwycięstwo:

Zobacz wideo
Więcej o: