Eurowizja Junior 2020 jednak w Polsce! Viki Gabor ujawniła pierwsze szczegóły tego wydarzenia

Eurowizja Junior znów odbędzie się w Polsce! Radosną nowinę ogłosiła Viki Gabor podczas koncertu Eurowizja. Światło dla Europy.

Eurowizja 2020 została odwołana, ale zamiast niej odbyło się wydarzenie Eurowizja. Światło dla Europy, podczas którego widzowie mogli podziwiać dawne występy oraz spotkać się online z niektórymi artystami. Co ciekawe, na ekranach pojawiła się także Viki Gabor, która ogłosiła radosną nowinę - gdzie odbędzie się Eurowizja Junior.

Zobacz też: Eurowizja Junior 2020 nie odbędzie się w Polsce? Kurski obiecuje, ale Hiszpania już zdążyła się zgłosić

Zobacz wideo Junior Eurovision 2019 - Official Promo

Eurowizja Junior 2020 - szczegóły

Viki Gabor, z którą połączył się prowadzący show, zdradziła widzom, że tegoroczna Eurowizja Junior znów odbędzie się w Polsce. Pokazała również logo oraz ujawniła hasło wydarzenia, czyli - Move the World - Rusz Światem! Chwilę później na profilu TVP na Instagramie ujawniono szczegóły.

Odkrywamy karty Move The World – Rusz Światem to hasło tegorocznej, 18. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się 29 listopada w Warszawie - czytamy.

 

Nie da się ukryć, że to spore zaskoczenie. Można było podejrzewać, że w tym roku nie odbędą się żadne masowe imprezy.

Viki Gabor na Eurowizja. Światło dla Europy

Młoda gwiazda nie tylko ujawniła szczegóły tegorocznej Eurowizji Junior, ale przy okazji zdradziła, co obecnie robi. Okazuje się, że Viki Gabor ma sporo obowiązków i nie może narzekać na nudę.

Mam wiele aktywności. Szkołę zdalną. Razem z siostrą piszę piosenki, nie, nie nudzę się - powiedziała Viki.

Na ekranach zaprezentowała się fanom w pięknym różowym garniturze, który był ozdobiony aplikacjami z krabami. Ciekawe, czy Viki pojawi się na Eurowizji Junior 2020 i jaką stylizację zaprezentuje na scenie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.