Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie z braćmi. Urodzony w lutym Tymon rośnie jak na drożdżach

Roksana Węgiel ostatnie dni spędza w domu. Na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem z rodzeństwem.

Roksana Węgiel doskonale zdaje sobie sprawę, że jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Młodzież bacznie śledzi poczynania 15-latki i często bierze z niej przykład. W związku z tym piosenkarka promuje akcję "zostań w domu". Zachęca do tego swoich fanów, z którymi stale utrzymuje kontakt za pośrednictwem Instagrama. Ostatnio podzieliła się z nimi uroczym zdjęciem, do którego pozowała z rodzeństwem. W komentarzach nie brakuje zachwytów. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa ma rady dla Roksany Węgiel!

Roksana Węgiel pokazała braci

17 lutego Roksana podzieliła się z fanami radosną nowiną. Na świat przyszedł bowiem jej drugi brat, Tymon. Posypały się gratulacje, a 15-latka wrzuciła zdjęcie z noworodkiem. Teraz przyszedł czas na kolejne ujęcie z maleństwem. Towarzyszy im 9-letni Maksymilian. 

Ta dwójka to najlepsze, co mnie w życiu spotkało. Jak widzicie chillujemy sobie w domku, mamy nadzieję, że Wy też. Poświęćmy ten czas sobie i rodzinie, to dobry moment na zresetowanie się.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. 

Ale słodcy ojeju!
Słodziaki, cudowne rodzeństwo. 
Uroczy jesteście!

Roksana Węgiel - kariera

Roksana Węgiel zyskała popularność na początku 2018 roku. Jako 12-latka wzięła udział w pierwszej edycji "The Voice Kids" i pod skrzydłami Edyty Górniak doszła do finału. Swoim niezaprzeczalnym talentem wokalnym przekonała tysiące widzów i wygrała show. Na kolejne sukcesy nie trzeba było długo czekać. Kilka miesięcy później reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior i po raz pierwszy w historii wygrała ją dla naszego kraju. Jej debiutancka płyta uzyskała kilka tygodni temu status platynowej, a koncertowe hale wypełnione są zawsze po same brzegi. 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.