Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą. Jest gruby kucyk i warkoczyki. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać fanów nowymi fryzurami. Obserwatorzy pamietają jeszcze czerwone warkoczyki z Dominikany, a piosenkarka już zadziwiła ich nowym uczesaniem.

Roksana Węgiel, nastoletnia piosenkarka i zwyciężczyni "The Voice Kids" oraz MTV EMA 2019, lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Ostatnio często możemy obserwować jej nowe, finezyjne uczesania. Przypomnijmy tylko, że niedawno Roxi Węgiel wypoczywała na Dominikanie, a zdjęciami z ferii zimowych podzieliła się z fanami. Podróż stała się też doskonałą okazją do zmiany fryzury. Jednak nie poprzestała jedynie na tym wakacyjnym szaleństwie.

Sprawdźcie, czy polscy piłkarze słuchają Roksany Węgiel. Obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Roksana Węgiel jak Ariana Grande

Podczas pobytu na Karaibach wokalistka zaszalała i skusiła się na awangardowe uczesanie. Na Dominikanie przedłużyła swoje warkocze czerwonymi, syntetycznymi włosami. I chociaż metamorfoza piosenkarki bardzo spodobała się obserwatorom, to Roksana Węgiel nie poprzestała na tym eksperymencie. Wokalistka zaprezentowała swoim fanom nową fryzurę, w której wygląda niemal jak jej idolka Ariana Grande!

Tym razem Roxi postawiła na gruby, wysoko spięty kucyk, który urozmaicają ciasno plecione warkoczyki oraz idący przez środek głowy przedziałek. Swoje inspirowane amerykańską wokalistyką uczesanie Roksana Węgiel przygotowała specjalnie na akustyczny występ w Prószkowie. Fryzurą Roxie pochwaliła się na swoim InstaStories. Zdjęcie z piosenkarką udostępnił na swoim profilu również dziennikarz Tomasz Dereszyński, który przeprowadzał z nastolatką wywiad.

 

Musimy przyznać, że jesteśmy zauroczeni nowym uczesaniem Roksany Węgiel. A Wam podobają się eksperymenty piosenkarki?

JP