Jak naprawdę wyglądają włosy gwiazd? Nie dajcie się nabrać na ich salonowe fryzury. Gwiazdy mają suche i zniszczone włosy

Włosy gwiazd zachwycają nas na salonach czy na okładach magazynów. To, jak wyglądają naprawdę, często możemy zobaczyć dopiero na zdjęciach paparazzi czy instagramowych fotkach gwiazd. Co wtedy widzimy? Suche i zniszczone włosy!

Włosy gwiazd często budzą nieuzasadniony zachwyt. Rzadko kiedy możemy podziwiać naturalnie piękne włosy modelek, aktorek czy piosenkarek. Gwiazdy chętnie sięgają po doczepy lub peruki, zachwycając nas gęstością włosów, blaskiem oraz długością. W rzeczywistości jednak ich naturalne włosy są zniszczone i suche. Często o wiele bardziej niż włosy kobiet, które nie mają do dyspozycji sztabu fryzjerów i stylistów. Przekonajcie się sami!

 Kylie Jenner

Kylie Jenner jest mistrzynią przerabiania zdjęć. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że wyjątkowo rzadko możemy oglądać ją w naturalnej odsłonie. I to zarówno jeśli chodzi o jej twarz czy figurę, jak również i włosy. Na większości zdjęć włosy Kylie prezentują się nieziemsko. Są długie, gęste, błyszczące. A jak jest w rzeczywistości? Kylie zdarzyło się wrzucić zdjęcie, na którym wyraźnie widać zniszczone włosy. Do tego ma włosy przesuszone, o czym świadczy ich puszenie się na fotografii. 

Kylie JennerKylie Jenner Instagram/kyliejenner

Jennifer Lopez

Wokalistka i aktorka nieustannie zachwyca nas formą nie tylko swojego ciała, ale i włosów. Jennifer Lopez często prezentuje bujne fale na salonach czy scenie. Okazuje się jednak, że piękny wygląd jej włosów to dzieło stylistów. W rzeczywistości gwiazda ma zniszczone włosy, a także włosy przesuszone, co wyraźnie było widać na jednym z ostatnich nagrań na Instagramie. Włosy Jennifer puszą się, nie są gładkie i lśniące tak jak na salonach. Prawdopodobnie artystka ma włosy zniszczone farbowaniem oraz stylizacjami.

Jennifer LopezJennifer Lopez Instagram/jlo

Selena Gomez

Zdjęcia artystki są kolejnym dowodem na to, że można pięknie wystylizować każde włosy, nawet te zniszczone  i przesuszone. Spójrzcie tylko jak Selena Gomez prezentuje się na lewym zdjęciu, gdzie nad jej fryzurą pracował sztab stylistów, a jak na prawym, na którym chwali się naturalną czupryną. Gwiazda ma naturalne włosy zniszczone stylizacjami. Jej włosy są także mocno przesuszone, przez co się plączą.

Selena GomezSelena Gomez Instagram/selenagomez

Lady Gaga

Włosy zniszczone ma także Lady Gaga. Artystka bardzo często zmienia fryzury i kolory włosów, a to prosta droga do ich przesuszenia i zniszczenia. Na salonach oczywiście jej włosy prezentują się obłędnie, ale nie można powiedzieć tego samego o nich uwiecznionych na zdjęciach przez paparazzi lub wrzuconych na Instagram. Doceniamy jednak, że Lady Gaga prezentuje naturalne wydanie swoich włosów i nie wstydzi się, że ma włosy zniszczone farbowaniem.

Lady GagaLady Gaga Instagram/ladygaga

Rihanna

Do grona gwiazd, których włosy są zniszczone możemy także zaliczyć Rihannę. Artystka również często zmieniała fryzury, farbowała włosy, nie stroniła także od peruk. Zdarza jej się jednak pokazać prawdziwe włosy, które są zniszczone, pozbawione blasku, przesuszone. Widać na zdjęciu, jak jej włosy się puszą, co właśnie świadczy o stopniu ich przesuszenia. Zniszczone włosy Rihanny możecie zobaczyć poniżej:

RihannaRihanna East News, Instagram/badgalriri

Mila Kunis

Ostatnio aktorka bardzo rzadko pokazuje się na salonach, ale gdy to robiła, to mogliśmy podziwiać jej błyszczące i gęste włosy. Teraz częściej widzimy ją na fotkach paparazzi, gdzie trudno rozpoznać i ją i jej włosy. Gwiazda ma włosy zniszczone i przesuszone. Prawdopodobnie jest to skutek licznych stylizacji i farbowania. 

Mila KunisMila Kunis East News, FORUM

Tyra Banks

Nie da się ukryć, że to właśnie modelki najczęściej mają najbardziej zniszczone włosy stylizacjami. Nie jest dla nikogo tajemnicą, że Naomi Campbell straciła wszystkie swoje włosy przez nieustanne stylizacje. Tyra Banks nie jest wyjątkiem i ona również ma zniszczone włosy. I to bardzo. Jej naturalne włosy są przesuszone. Ma włosy zniszczone stylizacją, a także rozdwojone końcówki.

Tyra BanksTyra Banks Instagram/tyrabanks

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.