Georgina Rodriguez dopingowała ukochanego na meczu Portugalii. U jej boku syn Ronaldo

Georgina Rodriguez od lat związana jest z gwiazdą światowej piłki nożnej - Cristiano Ronaldo. Celebrytka kibicowała ukochanemu na meczu na Euro 2024.

Georgina Rodriguez szturmem wdarła się do świata show-biznesu, a wszystko dzięki związaniu się z Cristiano Ronaldo, który jest jednym z najbardziej popularnych sportowców na świecie. Celebrytka wspierała ukochanego podczas meczu Turcja-Portugalia na Euro 2024 i pojawiła się w Dortmundzie. Tak prezentowała się na trybunach. Towarzyszył jej najstarszy syn piłkarza.

Zobacz wideo Kto jest najprzystojniejszym piłkarzem reprezentacji Polski?

Tak Georgina Rodriguez kibicowała Portugalii. U jej boku pojawił się Cristiano Ronaldo Junior

Georgina Rodriguez pojawiła się na trybunach podczas meczu Turcja-Portugalia, a tuż obok niej mogliśmy zauważyć Cristiano Ronaldo Juniora. Syn Portugalczyka niedawno skończył 14 lat. Drużyna, której kapitanem jest ukochany celebrytki, Cristiano Ronaldo, łatwo pokonała przeciwników 3:0. 39-latek zaliczył także asystę przy drugiej bramce, co z pewnością ucieszyło Rodriguez. Celebrytka założyła na mecz odważny top, skórzaną ramoneskę i dopasowane jeansy. Nie zapomniała o okularach przeciwsłonecznych oraz szaliku reprezentacji Portugalii. Włosy upięła, a uszy zdobiły duże kolczykiW naszej galerii na górze strony zobaczycie, jak Georgina prezentowała się na meczu. Nie zabrakło też syna gwiazdy światowego futbolu. 

Tak Georgina Rodriguez świętowała 14. urodziny Cristiano Ronaldo Juniora

Celebrytka i piłkarz wychowują razem piątkę dzieci - Cristiano Ronaldo Juniora, siedmioletnie bliźniaki Evę i Mateo, Alanę Martinę, która już w listopadzie skończy siedem lat, a także dwuletnią Bellę Esmeraldę. Dwójka najmłodszych córek to biologiczne dzieci Georginy, ale gwiazda podkreślała wielokrotnie, że wszystkie pociechy traktuje jak swoje. Bliską relację Rodriguez z najstarszym z dzieci Ronaldo mogliśmy zobaczyć w show, które kręcone było dla Netfliksa. Niedawno, jak już wspomnieliśmy, Ronaldo Junior świętował 14. urodziny. Z tej okazji macocha opublikowała nagranie, na którym widać, jak wręcza synowi piłkarza prezent i składa życzenia. "Najlepsze życzenia dla mojego dużego chłopca. Kocham cię najbardziej na świecie" - napisała w poście. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.