Grzegorz Łomacz wziął ślub. Piękna panna młoda, ale patrzymy na kreację Anny Kurek. Boska!

Anna Kurek opublikowała zdjęcia ze ślubu Grzegorza Łomacza. Była siatkarka przykuwała uwagę stylizacją, którą wybrała specjalnie na tę okazję. Sami zobaczcie, jak się prezentowała.

Grzegorz Łomacz ostatnie dni może zaliczyć do udanych. 11 września razem z reprezentacją Polski został wicemistrzem świata w siatkówce, a niedługo po tym zmienił stan cywilny i poślubił wieloletnią partnerkę Aleksandrę Gorgol, z którą ma roczną córkę Jagnę. Na uroczystości, która odbyła się w Juracie, nie mogło zabraknąć kolegów z drużyny. Do sieci trafiły zdjęcia z imprezy. 

Zobacz wideo Polscy siatkarze zrobili rywalom dyskotekę. "Byliśmy w euforii"

Anna Kurek wyglądała jak milion dolarów na ślubie Grzegorza Łomacza

Na ślubie Grzegorza Łomacza pojawili się m.in. Piotr Nowakowski, Artur Szalpuk czy Łukasz Kaczmarek. Był również Bartosz Kurek, któremu tego dnia towarzyszyła żona. Koledzy siatkarza oczywiście pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciami z imprezy. Post na Instagramie opublikowała także Anna Kurek i przy okazji zgarnęła mnóstwo komplementów.

Było pięknie! - czytamy na jej instagramowym profilu.

Do wpisu dodała kilka kadrów, na których pozuje w towarzystwie męża i pary młodej.

Anna KurekAnna Kurek Instagram/@grejmanka

Pomimo tego, że wszyscy prezentowali się zjawiskowo, to uwagę internautów szczególnie przykuła stylizacja Anny Kurek. Była siatkarka miała na sobie dopasowaną błękitną sukienkę od Normy Kamali, do której dobrała szpilki Manolo Blahnika. W sekcji komentarzy posypały się komplementy. 

Wyglądała pani pięknie w tej sukience.
Ania, kolor sukienki idealnie dobrany do okoliczności!
Przepięknie pani wygląda. Hotówa - napisali internauci.

Więcej zdjęć ze ślubu Grzegorza Łomacza znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: