Włoski skoczek wbił szpilkę Kamilowi Stochowi. Takiej riposty się nie spodziewał. Celnie

Włoski skoczek narciarski wbił szpilkę Kamilowi Stochowi po tym, jak ten podziękował polskim siatkarzom za walkę w finale Mistrzostw Świata. Alex Insam nie spodziewał się jednak tak celnej riposty.

Polscy siatkarze przegrali z Włochami w finale Mistrzostw Świata. Nie oznacza to jednak, że reprezentacja nas zawiodła. Srebrny medal to niesamowite osiągnięcie kadry dowodzonej przez Nikolę Grbicia. Z podobnego założenia wyszedł Kamil Stoch, czemu dał wyraz w mediach społecznościowych. Włoski skoczek zareagował i próbował wbić mu szpilkę.

Zobacz wideo Kamil Stoch żągluje

Włoski skoczek spotkał się z celną ripostę po tym, jak zadrwił z Kamila Stocha

Kamil Stoch od początku turnieju bardzo wspierał naszą reprezentację. Wielki finał oglądał z wysokości trybun. Niestety doping jego i innych zgromadzonych fanów w katowickim Spodku nie pomógł i Włochy wygrały z Polską 3:1. Skoczek uznał, że drugie miejsce na Mistrzostwach Świata to sukces i pogratulował polskim siatkarzom na Instagramie.

I tak Polska! I tak biało-czerwoni! Co gardła pozdzierane i dłonie oklaskane, to nasze! Wielkie gratulacje panowie – napisał.
 

Post skomentował rywal Stocha ze skoczni Alex Insam. 

Może następnym razem – napisał Włoch.

Na tę uwagę momentalnie zareagowali internauci, którzy odpowiedzieli mu w bardzo celny sposób, wypominając niezbyt wysoką formę w ostatnim sezonie.

Może następnym razem zdobędziesz punkty w Pucharze Świata.

Pojawiły się jednak głosy, że Alex Insam po prostu żartował i nie ma potrzeby go atakować.

Facet sobie zażartował, a wy bierzecie to na poważnie.

Polska doszła do finału turnieju po emocjonującym zwycięstwie nad Brazylią 3:2. Do tej pory Mistrzostwo Świata w siatkówce nasza reprezentacja zdobyła już trzykrotnie.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.