• Link został skopiowany

Włoski skoczek wbił szpilkę Kamilowi Stochowi. Takiej riposty się nie spodziewał. Celnie

Włoski skoczek narciarski wbił szpilkę Kamilowi Stochowi po tym, jak ten podziękował polskim siatkarzom za walkę w finale Mistrzostw Świata. Alex Insam nie spodziewał się jednak tak celnej riposty.
Kamil Stoch
instagram.com/ kamilstochofficial

Polscy siatkarze przegrali z Włochami w finale Mistrzostw Świata. Nie oznacza to jednak, że reprezentacja nas zawiodła. Srebrny medal to niesamowite osiągnięcie kadry dowodzonej przez Nikolę Grbicia. Z podobnego założenia wyszedł Kamil Stoch, czemu dał wyraz w mediach społecznościowych. Włoski skoczek zareagował i próbował wbić mu szpilkę.

Zobacz wideo Kamil Stoch żągluje

Włoski skoczek spotkał się z celną ripostę po tym, jak zadrwił z Kamila Stocha

Kamil Stoch od początku turnieju bardzo wspierał naszą reprezentację. Wielki finał oglądał z wysokości trybun. Niestety doping jego i innych zgromadzonych fanów w katowickim Spodku nie pomógł i Włochy wygrały z Polską 3:1. Skoczek uznał, że drugie miejsce na Mistrzostwach Świata to sukces i pogratulował polskim siatkarzom na Instagramie.

I tak Polska! I tak biało-czerwoni! Co gardła pozdzierane i dłonie oklaskane, to nasze! Wielkie gratulacje panowie – napisał.
 

Post skomentował rywal Stocha ze skoczni Alex Insam. 

Może następnym razem – napisał Włoch.

Na tę uwagę momentalnie zareagowali internauci, którzy odpowiedzieli mu w bardzo celny sposób, wypominając niezbyt wysoką formę w ostatnim sezonie.

Może następnym razem zdobędziesz punkty w Pucharze Świata.

Pojawiły się jednak głosy, że Alex Insam po prostu żartował i nie ma potrzeby go atakować.

Facet sobie zażartował, a wy bierzecie to na poważnie.

Polska doszła do finału turnieju po emocjonującym zwycięstwie nad Brazylią 3:2. Do tej pory Mistrzostwo Świata w siatkówce nasza reprezentacja zdobyła już trzykrotnie.  

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: