Jennifer Lopez wyglądała obłędnie w zielonej sukience z głębokim dekoltem. Paparazzi przyłapali ją na zakupach

Paparazzi zrobili Jennifer Lopez zdjęcia podczas robienia zakupów. Piosenkarka wyglądała świetnie w długiej sukience z głębokim dekoltem.

16 lipca tego roku Jennifer Lopez poślubiła Bena Afflecka. Para wróciła do siebie po prawie 20 latach rozłąki. Raptem kilka dni po ceremonii gwiazda weszła na rynek z nową linią kosmetyków, a kilka miesięcy wcześniej zdobyła prestiżową nagrodę Generation Award. Dla Jennifer Lopez to niezwykle intensywny rok. Nic więc dziwnego, że znajduje się w centrum zainteresowań fotoreporterów. 

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez zachwyca w zielonej sukience z głębokim dekoltem

Paparazzi przyłapali gwiazdę na robieniu zakupów. J.Lo była ubrana w długą zieloną sukienkę z głębokim dekoltem i odkrytymi ramionami. Krój kreacji doskonale podkreślał zgrabną i wysportowaną figurę piosenkarki. Stylizację uzupełniały okulary przeciwsłoneczne i duże okrągłe kolczyki. Gwiazda miała spięte włosy w kok i wyglądała obłędnie. Widać, że miłość jej służby, bo wokalistka aż promienieje. 

Jennifer Lopez w zielonej sukienceJennifer Lopez w zielonej sukience East News

Więcej zdjęć J.Lo z zakupów znajdziecie w naszej galerii.

W sierpniu Lopez i Afflcek wzięli drugi ślub. Ceremonia była dużo huczniej obchodzona, od pierwszej, która odbyła się w lipcu. Gwiazda wyznała w newsletterze "On the JLo", że podczas ślubu towarzyszyły jej ogromne emocje. 

Kiedy zobaczył, że pojawiam się na szczycie schodów, to wszystko miało absolutny sens, podczas gdy wydawało się, że nadal jest niemożliwie trudne do uwierzenia. Jak najlepszy sen, gdzie wszystko, czego chcesz, to nigdy się nie obudzić. (...) Niektóre stare rany zostały uzdrowione tego dnia, a ciężar przeszłości ostatecznie zdjęty z naszych ramion. Pełne koło i wcale nie tak, jak to sobie zaplanowaliśmy. Jest lepiej.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.