Te torebki są luksusowe, a kosztują mniej niż myślisz! Michael Kors i inne marki w sklepach internetowych

JM
12.10.2017 09:00
Kolaż, torebki/Materiały partnera/fot.www.instagram.com/honkabiedronka/

Kolaż, torebki/Materiały partnera/fot.www.instagram.com/honkabiedronka/ (Kolaż, torebki/Materiały partnera/fot.www.instagram.com/honkabiedronka/)

Torebka to jeden z najważniejszych elementów każdej stylizacji. To właśnie ona (razem z butami) może zmienić charakter całego stroju. Zobaczcie, w które torebki warto zainwestować.

Szukasz torebki na jesień? Jeśli chcesz zainwestować w lepszą torebkę i wydać nieco więcej (ale bez przesady!) pieniędzy, spójrz na piękne i markowe modele, które znaleźliśmy w sklepach internetowych. 

Nieduże torebki na co dzień

Niektóre panie lubią większe torebki, inne bez problemu mieszczą się w niedużych. Co łączy wybrane przez nas modele? Są markowe i pasują do niemal każdej jesiennej stylizacji. Zwróćcie uwagę na piękny model na pasku od Michaela Korsa. Nadaje się zarówno do pracy, jak i na imprezę! Tak samo jak nieco tańszy model Fossil z ozdobnym kluczykiem. Skóra, z której są wykonane, jest tak wysokiej jakości, że torebka posłuży Ci przez kilka lat!

Kolaż, torebki na co dzień/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/olgaboladz/Kolaż, torebki na co dzień/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/olgaboladz/ Kolaż, torebki na co dzień/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/olgaboladz/ Kolaż, torebki na co dzień/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/olgaboladz/

Torebki do pracy (i nie tylko)

Są pojemne, eleganckie, mają stonowane kolory i klasyczne fasony. Te torebki to 100% klasy i szyku! Wspaniale podkreśla Twoją szykowną stylizację, ale też sprawią, że sweterek, jeansy i czółenka nabiorą zupełnie innego charakteru. Tu również znajdziecie klasyczny, ale nieco większy model torebki Michaela Korsa oraz cudowną torebkę zaprojektowaną przez samego Karla Lagerfelda. I wcale nie musicie jechać po nie do Paryża! ;)

Kolaż, torebki do pracy/Materiały partnera/Kolaż, torebki do pracy/Materiały partnera/ Kolaż, torebki do pracy/Materiały partnera/ Kolaż, torebki do pracy/Materiały partnera/

Torebki na imprezę

Tu możesz pozwolić sobie na więcej. Kolory, brokaty, różne aplikacje czy ozdoby - wybór należy do Ciebie! Torebka, z którą masz zamiar chodzić na imprezy (czy to do klubu czy na bardziej eleganckie, jak wesela), powinna przyciągać uwagę, ale też nie w zbyt oczywisty sposób. Wybierz taką, która jest oryginalna, ale też szykowna. Pamiętaj, dama zawsze dba o akcesoria i wie, jak ważne są buty i torebka. Nie oszczędzaj na tych dodatkach!

Kolaż, torebki na imprezę/Materiały partnera/fot.www.instagram.com/honkabiedronka/Kolaż, torebki na imprezę/Materiały partnera/fot.www.instagram.com/honkabiedronka/ Kolaż, torebki na imprezę/Materiały partnera/fot.www.instagram.com/honkabiedronka/ Kolaż, torebki na imprezę/Materiały partnera/fot.www.instagram.com/honkabiedronka/

JM

Więcej o: