"M jak miłość" - streszczenie odcinka 1301

Przed nami kolejny tydzień z "M jak Miłość". Co tym razem wydarzy się w serialu?

Przede wszystkim: do Polski powróci w końcu Marta (Dominika Ostałowska)! Niestety, Wojciechowska przyleci tylko na rozprawę rozwodową – i po to, by ustalić z Andrzejem (Krystian Wieczorek), jak podzielą się opieką nad córką.

- Nie myśl, proszę, że chcę ci w jakiś sposób utrudniać kontakty z Anią… Na pewno nie. Niedługo będą ferie, wtedy przylecimy na dłużej. Odwiedzę rodziców, a Ania spędzi ten czas z tobą...

- Byłoby wspaniale… Dziękuję.
- Ania cię kocha i też za tobą tęskni… Nie wyobrażam sobie, żebyś nagle mógł tak po prostu zniknąć z jej życia. Jesteś tego życia ważną częścią i zawsze nią będziesz…  
Z kolei Piotrek (Marcin Mroczek) będzie musiał zdecydować, jak ma wyglądać jego dalsza kariera. W kancelarii - po zawieszeniu – będzie czekać na niego praca w wymarzonym zawodzie. Za to u Góreckiego (Wojciech Wysocki) pełne konto – bo biznesmen uzna, że jako doradca jest dla niego bezcenny. A Piotrek, rozdarty, wyzna w końcu żonie:
- Górecki powiedział, że przebije każdą stawkę konkurencji… Nie wiem, Kinga, będziemy musieli się zastanowić. Nie dam rady ciągnąć tego na dwa fronty: w kancelarii i u Góreckiego…

Kuszącą propozycję dostanie również Tomek (Andrzej Młynarczyk) – tym razem od Jacka (Jan Wieczorkowski). Przyjaciel uzna, że obaj powinni poprowadzić razem biznes. I spróbuje nakłonić Chodakowskiego, by... odszedł z policji!
- Szukam gościa z głową na karku... I lojalnego wspólnika.(…) Miałbyś spokojną pracę, z godzinami „od - do”. Bezpieczną. Ostatnio podczas akcji zostałeś ranny… A co będzie, jeśli kiedyś coś ci się stanie? Co wtedy z twoją rodziną? Z żoną, dziećmi?

A w finale: dramat Magdy (Anna Mucha)… W odcinku numer 1301 Chodakowska dowie się w końcu o romansie Olka (Maurycy Popiel) z Anetą (Ilona Lewandowska) – i będzie w szoku. Czy zdoła wybaczyć mężowi zdradę?

Ciekawych zapraszamy na "M jak miłość" przed telewizory dziś o 20:40. 

J.W.

Więcej o: