Krótkie fryzury damskie - ulubione cięcia gwiazd

Krótkie fryzury damskie co kilka sezonów powracają do łask, pomimo tego, że od wielu lat pośród gwiazd nieustanną popularnością cieszą się długie włosy. Co jakiś czas celebrytki zaskakują swoich fanów odważnym cięciem.

Trzeba przyznać, że niektóre z nich wyglądają w krótkich włosach naprawdę dobrze. Przez dłuższy czas krótką fryzurą zachwycała Emma Watson. Krótko ścięte włosy znakomicie komponowały się z jej delikatną urodą i podkreślały oczy aktorki oraz uwydatniały jej kości policzkowe. Dzięki takiej fryzurze Emma przestała być słodką dziewczynką i zerwała z wizerunkiem bohaterki z Harrego Pottera.

 Krótkie fryzury damskie – polskie gwiazdy

Również na naszym rodzimym podwórku nie brakuje gwiazd, które najchętniej stawiają na krótkie włosy. Od lat takiemu cięciu wierna jest Małgorzata Kożuchowska. Aktorka znana jest ze swojego dobrego wyczucia stylu. Jest dowodem na to, że w krótkich włosach można wyglądać bardzo kobieco. Gwiazda zawsze prezentuje się nienagannie, a fryzury są idealnym dopełnieniem jej stylizacji. Małgorzata Kożuchowska od lat wierna jest blondowi. Pojedyncze eksperymenty z ciemniejszymi kolorami szybko były kończone i aktorka wracała do jasnych włosów.

Kolejną polską gwiazdą, która stawia na krótkie cięcie jest Katarzyna Zielińska. Gwiazda serialu „Barwy Szczęścia” jest wierna krótkim włosom. Aktorka regularnie skraca włosy i jej dłuższe włosy sprzed lat od dawna są tylko odległym wspomnieniem. 

Krótkie fryzury damskie – ulubione cięcia polskich Pierwszych Dam

Kolejne małżonki polskich prezydentów również upodobały sobie krótkie fryzury. Modę tę zapoczątkowała Jolanta Kwaśniewska, która do dziś uważana jest za najelegantszą polską Pierwszą Damę. Już w czasach prezydentury męża stopniowo skracała włosy, a w ostatnich latach krótkie fryzury to jedyne cięcia, na które się decyduje.

Również obecna Pierwsza Dama – Agata Duda – świetnie prezentuje się w krótkiej fryzurze. Żona prezydenta niezmiennie wygląda bardzo elegancko, a krótkie uczesanie jest idealnym dopełnieniem jej wizerunku.

 

AW