Sylwia Grzeszczak zaśpiewała podczas rozdawania choinek w Poznaniu. My zwracamy uwagę na jej niezwykłe futro

Sylwia Grzeszczak wystąpiła podczas akcji rozdawania choinek zorganizowanej przez stację radiową RMF FM. My mogliśmy podziwiać jej oryginalną stylizację, a szczegónie futrzany płaszcz, który wyglądał nieziemsko.

Ostatnio Sylwia Grzeszczak pojawiła się w Poznaniu i wystąpiła podczas akcji rozdawania choinek. Była to już 19. edycja "Choinki pod Choinkę", czyli akcji, którą organizowało radio RMF FM. Jak zwykle przybyły tłumy i nie każdy dostał drzewko, ale niektórzy byli zadowoleni samą możliwością posłuchania i zobaczenia artystki na żywo. Szczęściarze mogli również zrobić sobie zdjęcie, tak jak jedna z fanek:

No choinki nie mam, ale miło było cię zobaczyć, zrobić zdjęcia i przybić piątkę. Poza tym to pięknie wyglądałaś.

Jak dowiadujemy się z jednego komentarza, zagorzali fani pojawili się tam już o trzeciej rano:

Oj, niektórzy fani czekali od trzeciej nad ranem, by ciebie ujrzeć. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu. Co ty Sylwia robisz z ludźmi. P.S. Ale to mówi tylko o tym, że jesteś wspaniała.
 

Sylwia Grzeszczak jest podziwiana zarówno za niezwykły głos, charakter, ale także bardzo oryginalne wybory modowe. Jej stylizacja podczas akcji rozdawania choinek również przyciągnęła naszą uwagę. Artystka świetnie wpisała się w zimowy, świąteczny klimat, bo wybrała białe futro z bardzo długim włosem. W dodatku na głowę włożyła biały beret, który kupiła w sklepie Top Shop. Te elementy garderoby świetnie komponowały się z jej białymi, długimi włosami. W takim zestawieniu przypominała trochę baśniową postać.

To nie pierwszy raz, kiedy jej stylizacje mogą kojarzyć się z bajkami. Jakiś czas temu Sylwia Grzeszczak w komplecie w szkocką kratę i czarnych trzewikach ozdobionych czerwonymi serduszkami mogła się skojarzyć z bajką "Alicja w Krainie Czarów". Innym razem artystka postawiła na płaszcz z Atomówką. Piosenkarka zdecydowanie lubi wychodzić poza szarą rzeczywistość i jej stroje nigdy nie są nudne.

Futro z długim włosem - oryginalne okrycie wierzchnie

Futro Sylwii Grzeszczak jest zdecydowanie nietuzinkowe, a to zarówno za sprawą koloru jak i długości włosa. Takie okrycie wierzchnie to idealny wybór dla osób, które lubią być w centrum zainteresowania - przyciąga uwagę i wyróżnia się wśród innych okryć. Futro jest w tym sezonie bardzo modne, ale na ulicach królują głównie klasyczne fasony z krótkim włosem, w brązie lub czerni. Popularne są także przypominające futra płaszcze typu teddy coat.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.