Joanna Koroniewska w masywnych sneakersach. Fani: "W tym da się chodzić?". Nas również intrygują te buty!

Joanna Koroniewska kocha sportowe buty. Miłośniczki nowych trendów wiedzą, że obecnie najmodniejsze są masywne modele o niebanalnym designie. Sneakersy Koroniewskiej przykuwają wzrok!

Każdy fan Joanny Koroniewskiej dobrze wie, że lubi ona buty sportowe i ma ich naprawdę dużo w swojej kolekcji. Nosi je do niemal wszystkiego i zawsze wygląda doskonale. Tym razem wśród jej nowych zdjęć na Instagramie możemy zobaczyć Koroniewską w wyjątkowych sneakersach, które wzbudziły wiele kontrowersji. Sama gwiazda nazwała je poduszkowcami:

Mam już swoje poduszkowce a teraz znowu odlatuję. Tym razem w kosmos!!
 

Patrząc na nie stwierdzamy, że coś w tym jest. Jeden z fanów zapytał nawet, czy da się w takich butach chodzić. Koroniewska zapewnia, że tak. Mimo swojego masywnego wyglądu, takie sneakersy mogą okazać się naprawdę wygodne. Z racji swojej stabilnej podeszwy zazwyczaj dają uczucie komfortu i w odpowiedniej stylizacji będą wyglądać dobrze. Joanna Koroniewska zdecydowała się na złote sneakersy od marki Togoshi. Zestawiła je z puchową złoto-oliwkową kurtką z Zary oraz z oliwkowymi spodniami. Sneakersy rzeczywiście stanowią w tej stylizacji centrum uwagi.

Sneakersy o niebanalnym designie 

Buty sportowe są niezwykle modne od dłuższego czasu. Marki prześcigają się w swoich propozycjach i tworzą coraz to nowsze modele, które zaskakują wyglądem. W tym sezonie bardzo modne stały się sneakersy o bogatym i wyjątkowym designie, przypominające model proponowany przez Diora. W ślad za tą marką poszło wiele projektantów i firm, więc w większości ofert możemy dostać sneakersy, które przykuwają wzrok. 

Do wyboru masz na przykład modele o zdecydowanym i mocnym kolorze albo sneakersy na grubej podeszwie. Wśród niebanalnych propozycji znajdą się też sneakersy ozdobione różnymi detalami jak kryształki, ćwieki, naszywki lub haftowanie. Takie ozdobne buty sportowe najlepiej łączyć ze stonowanymi ubraniami, aby to właśnie sneakersy najbardziej rzucały się w oczy. W końcu właśnie po to zostały tak ekstrawagancko zaprojektowane! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.