Te sneakersy Gucci to HIT sezonu! Masywne buty podbiły Instagram. Mamy podobne w dużo niższej cenie

PJ
06.02.2019 09:00
sneakersy / mat. partnera / www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

sneakersy / mat. partnera / www.instagram.com/nataliasiwiec.official/ (sneakersy / mat. partnera / www.instagram.com/nataliasiwiec.official/)

Szukacie sneakersów? Jeśli tak, to koniecznie zobaczcie modele butów w stylu tych, które noszą gwiazdy. Buty a' la Balenciaga i Gucci już teraz w dużo niższej cenie.

Buty Balenciaga i Gucci

Buty a' la Balenciaga podbiły serca gwiazd! Są jednym z największych modowych hitów. Choć na samym początku mało kto wróżył im sukces, dziś stanowią najpopularniejszy i najbardziej pożądany model sneakersów. Jednak z kolejnym sezonem projektanci mody poszli o krok dalej. Marka Gucci stworzyła bardzo ekstrawaganckie i intrygujące Gucci Flashtrek, czyli sneakersy zdobione klejnotami.Ten model możecie zobaczyć na Instagramie Natalii Siwiec. Oczywiście wśród gwiazd, nie jest ona jedyną miłośniczką tych masywnych butów. Do kobiet, które chętnie je noszą, zdecydowanie możemy zaliczyć Annę Lewandowską czy Kylie Jenner.

sneakersy / mat. partnerasneakersy / mat. partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Masywne sneakersy

Niestety, cena tak modnych sneakersów, jak te od Balanciagi czy Gucci potrafi przekroczyć nasze wyobrażenia. Jednak w szybkim tempie modę na te masywne buty zaczęły naśladować inne marki, które obecnie w swoich propozycjach mają bardzo podobne modele i to w dużo niższej cenie. Jeżeli i wam przypadły do gustu, koniecznie zerknijcie poniżej na sneakersy, które dla was znalazłyśmy. 

Więcej o: