Wendzikowska i Sykut mają ten sam model spódnicy. Jest piękna! Kosztuje dużo, znalazłyśmy więc podobne, ale sporo tańsze

PJ
30.11.2018 13:00
spódnice na jesień/mat partnera

spódnice na jesień/mat partnera (www.instagram.com/aniawendzikowska/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/)

Tej jesieni postawcie na zwiewne spódnice. Anna Wendzikowska i Paulina Sykut wybrały dla siebie piękny model z Just Paul. Poszukałyśmy dla Was podobnych.

Anna Wendzikowska i Paulina Sykut w tej samej spódnicy

Zwiewne i delikatne spódnice są strzałem w dziesiątkę, nie tylko w czasie ciepłych wiosenno-letnich dni, ale również i teraz! To właśnie jesienią warto postawić na tak kobiecy element garderoby, który idealnie będzie prezentował się z płaszczem i długimi kozakami. Gwiazdy już o tym wiedzą i z chęcią noszą takie spódnice. W szczególności Paulina Sykut i Anna Wendzikowska, które tej jesieni postawiły na ten sam model! Wybrana przez prezenterki spódnica, to asymetryczny fason zdobiony falbanami. Pochodzi ona od marki Just Paul i kosztuje 600 zł. Wiemy, że cena nie jest niska, dlatego przygotowałyśmy dla was dużo tańsze odpowiedniki, równie modnych i zwiewnych spódnic, co ta, którą mają na sobie nasze gwiazdy!

spódnice na jesień/mat partneraspódnice na jesień/mat partnera www.instagram.com/aniawendzikowska

Zwiewne spódnice na jesień

Poniżej znajdziecie osiemnaście modnych spódnic, które warto nosić tej jesieni. Jak wspomniałyśmy wcześniej,  idealnie odnajdą się w stylizacji z płaszczem i kozakami. Dlatego warto odstawić spodnie na bok i od czasu do czasu wybrać tak kobiecy element garderoby, jak spódnica! W końcu nic nie doda większego wdzięku i szyku waszym jesiennym zestawom, jak modele zwiewnych spódnic. Sprawdźcie!