Styl boho najmodniejszy tego lata! Kolczyki od 20 zł, sukienki boho i buty idealne na wakacje

PJ
18.06.2018 13:00
Kolaż, styl boho/Materiały partnera

Kolaż, styl boho/Materiały partnera (https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/)

Najgorętszy trend roku? To zdecydowanie styl boho! Stwórz zestaw właśnie w tym stylu z ubraniami i dodatkami, które znajdziesz w naszym przeglądzie.

Kolaż, styl boho/Materiały partneraKolaż, styl boho/Materiały partnera https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Tego lata postaw na najgorętszy trend roku, czyli styl boho, który często nazywany jest modą festiwalowym. Większości kojarzy się z wiankami, zwiewnymi sukienkami boho, frędzlami, a nawet etnicznymi wzorami. W tym stylu przeważają kolory ziemi, takie jak biel czy brązy. Poniżej przygotowałyśmy dla ciebie propozycje letnich ubrań, które najbardziej oddają klimat boho. Jeżeli uwielbiasz lekkie i swobodne zestawy, koniecznie zobacz nasz przegląd. Boho to wolność i swoboda tworzenia, dlatego warto w nim postawić na białe sukienki i brązowe obuwie, a przede wszystkim dodatki, na których warto skupić największą uwagę. My wybrałyśmy dla ciebie duże, ozdobne kolczyki i torebkę z frędzlami. Jak wspomniałyśmy wcześniej, styl boho kojarzy nam się ze stylem festiwalowym, to dlatego, że najczęściej latem i to w czasie koncertów stawiamy na zestawy z ubraniami, które znajdziesz poniżej! Wśród nich znajdziesz idealne buty wpisujące się w ten styl, spódnice i sukienki maxi.