W tym sezonie nosimy mini torebki. Wendzikowska stawia na YSL, my na 'trochę' tańsze. Niebieska kosztuje tylko 89 zł!

Mini torebka, a może modna w tym sezonie nerka? Te dodatki są nie tylko śliczne, ale też praktyczne! Tej wiosny postawcie na wygodne i modne akcesoria

Mini torebki

Dodatki są bardzo ważnym elementem stylizacji, potrafią zmienić jej wygląd. Dlatego dużą wagę przykładamy do wyboru butów czy torebek. Dziś skupiłyśmy się na tym drugim dodatku - torebce. Nam bardzo przypadły do gustu małe torebki, przewieszone przez ramię. Mini bags są bardzo praktyczne i pomieszczą najpotrzebniejsze rzeczy, typu telefon, portfel czy szminkę. Idealnie nadają się na spacer, bądź wyjście z przyjaciółmi, są też dobrą alternatywą dla kopertówki. Anna Wendzikowska już ma swoją mała, błękitną torebkę od Yves Saint Laurent. W nowej kolekcji marki znajdziecie bardzo podobne modele, których cena wynosi 1,190 euro. U nas przegląd tańszych modeli ;)

Kolaż, mini torebka/Materiały partneraKolaż, mini torebka/Materiały partnera www.instagram.com/aniawendzikowska

Nerki

Jeżeli jednak wolicie coś bardziej swobodnego, to dobrym wyborem będzie zwrócenie uwagi na nerki, które w 2018 roku są jednym z najmodniejszych dodatków. Ta niezawodna saszetka z lat 90. wróciła do mody i przybiera różne, ciekawe formy. Spójrzcie tylko na model, który nosi Pauliny Sykut, czy nie jest intrygujący? Lakierowaną nerkę z finezyjną falbanką kupicie za 590 zł w Bizuu. Jeżeli lubicie torebki, które można nosić na biodrach lub przełożyć przez ramię, to poniżej znajdziecie modele idealne na ten sezon.

Kolaż, nerka/Materiały partneraKolaż, nerka/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.