Wiosenne płaszcze upolowane na wyprzedażach. Mamy aż 30 modeli! Wśród nich klasyczne trencze

Piękne, kobiece i eleganckie płaszcze, które już teraz kupicie na wyprzedaży. Mamy modele podobne do tych, które noszą gwiazdy.

Klasyczny płaszcz

Chyba żadna z nas nie lubi wydawać zbyt dużo pieniędzy, ale lubimy mieć piękne i gustowne rzeczy. Jak to pogodzić? To proste! Powinnyście zainteresować się wyprzedażami. Przejrzałyśmy dla was sklepy internetowe i znalazłyśmy płaszcze na wiosnę, które są przecenione i nadal wpisują się w najnowsze trendy. Zobaczcie modele okryć w stylu Kingi Rusin. Te płaszcze są jedno- i dwurzędowe, pięknie będą pasowały do spódnicy, ale też spodni. Przydadzą wam się podczas wiosny, gdy wieczorem temperatura trochę spadnie, a wy będziecie chciały założyć coś cieplejszego. 

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera KAPiF

Trencz na wiosnę

Mamy również dla was eleganckie trencze, które są świetnym wyborem na wiosnę. Pięknie będą prezentowały się z sukienką i szpilkami, ale jeśli wolicie je w odsłonie bardziej sportowej, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ten płaszcz założyć własnie do takiej stylizacji. Trencz to ponadczasowa klasyka, którą warto mieć w swojej szafie i jesteśmy pewne, że w kolejnych sezonach również będzie w modzie. Już teraz możecie kupić go na wyprzedaży i cieszyć się nim podczas wiosennych dni. Dużym atutem tego płaszcza jest pasek, który znajduje się na wysokości talii. Dzięki niemu pięknie wyeksponujecie swoją figurę i poczujecie się jeszcze bardziej kobieco!

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera KAPiF

Poniżej więcej produktów:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.