Kinga Rusin na Oscary zabrała ŚWIETNE ubrania. Kreacja z gali zachwyca, ale spójrzcie na jej płaszcz! To hit wiosny

Jak się prezentowała Kinga Rusin na ceremonii Oscarów? Naszym zdaniem wyjątkowo! Jej kreacja przykuwa wzrok, tak samo, jak stroje z poprzednich lat. Zobaczcie, w czym chodzi Kinga Rusin po czerwonym dywanie i na co dzień w czasie Oscarów!

Kinga Rusin przeprowadziła relację z 90. gali rozdania Oscarów dla stacji TVN. We wcześniejszych latach dziennikarka również była obecna w Kalifornii i też zachwycała swoim wdziękiem oraz idealną kreacją! W tym roku, tak samo jak dwa lata temu, dziennikarka założyła strój od duetu Paprocki&Brzozowski. Czarny garnitur wykończony tiulowym trenem to strzał w dziesiątkę! Górę zdobiły połyskujące obszycia, a Kinga Rusin zachwycała w nim na czerwonym dywanie.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/kingarusin

Nawet na co dzień, dziennikarka podczas pobytu w Kalifornii prezentowała się świetnie. Na jej instagramie możemy zobaczyć zdjęcie, na którym jest ubrana w modne spodnie w kratę i koszulę z kokardą pod szyją, od projektantki Anny Krzyżanowskiej. Cena bluzki to 1600zł. Do tego gwiazda założyła niebieski, kaszmirowy płaszcz (3500 zł) tej samej marki, postawiła też na czarne botki na obcasie. Jej stylizacja jest naprawdę świetna. Zapewne niejedna z was chciałaby mieć podobny zestaw.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/kingarusin

Dwa lata temu Kinga Rusin zaprezentowała się na ceremonii Oscarów w cudownej sukni projektu Paprocki&Brzozowski. Kreacja była w kolorze biało-czarnym, a jej koronkowy dekolt zdecydowanie przykuwał wzrok. W takim stroju Kinga Rusin wyglądała kobieco i zachwycająco. Prezenterka zawsze wygląda z klasą, ale ta suknia była oszałamiająca!

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/kingarusin

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.