Kuchnia to Twoje królestwo? Te rzeczy Ci się spodobają! Foremki do ciastek, pojemniki na kawę, miksery w ŚWIETNYCH cenach

PJ
09.02.2018 17:00
Kolaż, wypieki/Materiały partnera

Kolaż, wypieki/Materiały partnera (www.instagram.com/anna_starmach)

Zachwycasz się zdjęciami wypieków na instagramie? A może masz ochotę na tak samo pyszną kawę, jak gwiazda, którą obserwujesz? Znalazłyśmy dla ciebie rzeczy, które przydadzą ci się do stworzenia wspaniałych wypieków, dobrej kawy, a nawet i koktajlu owocowego!

Wypieki na instagramie

Na wielu instagramowych profilach znalazłyśmy zdjęcia przepięknych wypieków, które z pewnością smakują fenomenalnie! Do stworzenia takiego arcydzieła, jak np. na koncie Anny Starmach potrzebować będziesz ciekawych foremek, rękawa cukierniczego, a nawet pojemnika na ciastka bądź patery z łopatką! 

Kolaż, wypieki/Materiały partneraKolaż, wypieki/Materiały partnera www.instagram.com/anna_starmach

Przepyszna kawa

Czy do twojego porannego rytuału należy parzenie kawy? Nic tak nas nie pobudza z samego rana, jak pyszna kawa podana w przepięknej filiżance. Poniżej znajdziesz przedmioty, które zdecydowanie przydadzą ci się w kuchni! Wśród nich jest piękny serwis kawowy, a nawet i ekspresy, które ułatwią ci parzenie kawy.

Kolaż, kawa/Materiały partneraKolaż, kawa/Materiały partnera www.instagram.com/jemerced

Koktajle owocowe

Ostatnio w modzie są koktajle owocowe. Coraz więcej osób się nimi zachwyca i z chęcią publikuje zdjęcia na instagramie z koktajlami. Ty również możesz ich spróbować! Są orzeźwiające i zdrowe, a picie ich w tak fajnych naczyniach jak słoiki ze słomką to duża przyjemność!

Kolaż, koktajle/Materiały partneraKolaż, koktajle/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official

duża przyjemność!

Poniżej więcej produktów