Tę sukienkę ma Siwiec, Rozenek, Ciupa. Znalazłyśmy podobną, ale w NIŻSZEJ cenie. Zobaczcie, jak wystylizować ją na 3 różne sposoby!

Tę sukienkę ma Siwiec, Rozenek, Ciupa. Znalazłyśmy bardzo podobny model, który możecie wystylizować na trzy różne sposoby!

Jedna sukienka na trzy różne sposoby? Tak! To świetny pomysł. Spójrzcie, jak my sobie z tym poradziłyśmy, a może i wy się zainspirujecie. Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec i Aleksandra Ciupa postawiły na różową sukienkę marki Self Portrait. My znalazłyśmy bardzo podobny model sukienki, ale w niższej cenie. 

Na przyjęcie

Delikatna i bardzo kobieca, różowa sukienka, którą zdecydowanie możecie wykorzystać na ważne dla was przyjęcie. Wystarczy, że dobierzecie do niej beżowe buty na obcasie i stylowy, czarny żakiet. Proponujemy, byście wybrały do tego zestawu ciekawą kopertówkę. Nie zapomnijcie też o subtelnej biżuterii, która będzie dużym atutem tej stylizacji.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBFKolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Na co dzień

Ta sama różowa sukienka, ale połączona z zupełnie innymi dodatkami. W tym sezonie możecie nosić ją z wiecznie modną kurtką jeansową. Załóżcie do tego buty workery i dobierzcie czarną torebkę zakładaną przez ramię. Plusem całej stylizacji będą rajstopy imitujące zakolanówki. W takim zestawie będziecie wyglądały naprawdę świetnie i dziewczęco.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Na spacer

Nawet do jesiennych stylizacji warto wprowadzić trochę letnich elementów, na przykład... różową sukienkę. To ona jest bazą tego zestawu. Do tego długi, beżowy płaszcz i bardzo modne jesienią kozaki za kolano. Nie zapomnijcie o jakimś ciekawym dodatku. Proponujemy, by był to kapelusz! Ochroni waszą głowę przed chłodnym powietrzem, a prócz tej praktycznej roli, będzie też stylowo wyglądał.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBFKolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Poniżej więcej propozycji:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.