Nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo, zanim poznała piłkarza, pracowała w...sklepie! Teraz już nie musi...

Cristiano Ronaldo zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Jego najnowsza partnerka to jednak wielkie zaskoczenie, bowiem piękna Georgina Rodriguez zanim poznała Cristiano, pracowała w sklepie! Co prawda był to ekskluzywny butik Gucci w centrum Madrytu, ale i tak droga zza kasy w ramiona słynnego piłkarza jest jak bajka o Kopciuszku.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo spotykają się od kilku miesięcy, ale dopiero teraz ich związek można uznać za oficjalny. Para pokazała się w towarzystwie synka piłkarza na gali FIFA Football Awards, natychmiast wywołując falę plotek i domysłów. W mediach pojawiła się informacja, że Georgina to hiszpańska modelka. Prawda jest jednak taka, że dziewczyna, podczas gdy już spotykała się z Ronaldo, nadal pracowała w sklepie. Georgina widziana była w butiku Gucci jak układała towar jeszcze pod koniec listopada.

Georgina Rodriguez - stylizacjaGeorgina Rodriguez - stylizacja Źródło: Bliss / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Źródło: Bulls / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Para poznała się na evencie organizowanym przez markę Dolce&Gabbana. Podobno Georgina, która znalazła się w sali VIP natychmiast wpadła w oko piłkarzowi i tak zaczęła się ich historia. Przez kilka miesięcy randkowali w tajemnicy przed mediami, odwiedzając w tym czasie francuski Disneyland i inne romantyczne miejsca. Bycie dziewczyną Ronaldo oznaczało koniec pracy w sklepie, jednak Rodriguez nie wydaje się zawiedziona. Z pewnością teraz jej kariera w roli modelki nabierze rozpędu, co widać już po jej profilu na Instagramie i nagłym wzroście liczby wyszukiwań jej nazwiska w internecie.

Georgina Rodriguez - stylizacjaGeorgina Rodriguez - stylizacja Źródło: Bulls / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Źródło: Bulls / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Czym modelka tak zachwyciła Ronaldo? Przyjrzałyśmy się jej stylizacjom na co dzień i musimy przyznać, że w większości przypadków są to proste, ale bardzo kobiece zestawy. Rodriguez umie podkreślić swoje walory: krągłe biodra i piękny biust. Taka kobieta musi być niezłą motywacją dla piłkarza. Odkąd Cristiano spotyka się z Rodriguez strzela więcej bramek, przez co Real Madryt świetnie sobie radzi! Koledzy z drużyny z pewnością będą kibicować nowemu związkowi piłkarza. Być może tym razem skończy się na poważniejszych decyzjach? W końcu Ronaldo wkrótce skończy 32 lata, a młodsza o 11 lat żona wydaje się idealną perspektywą.

Georgina Rodriguez stylizacjaGeorgina Rodriguez stylizacja Źródło: Bulls / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Źródło: Bulls / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Historia Georginy pokazuje, że wszystko jest możliwe. Zawsze trzeba być w pełnej gotowości, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy pozna się własnego Cristiano Ronaldo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.