Elon Musk od początku wspierał kandydaturę Donalda Trumpa. Właściciel Tesli jest obecnie bardzo zaangażowany w politykę i głośno wyraża często bardzo polaryzujące poglądy. Ze względu na to posiadacze samochodów luksusowej marki postanowili rozpocząć swego rodzaju protest i naklejają na swoje auta naklejki z napisem: "Przepraszam, kupiłem Teslę, zanim Elon oszalał". W ten sposób chcą odciąć się od jego obecnych działań. Agnieszka Woźniak-Starak, która również jeździ Teslą, przyznała, że jest fanką tego pomysłu.
Agnieszka Woźniak-Starak od lat jeździ Teslą. W rozmowie z Plotkiem dziennikarka odniosła się do sprawy naklejek, które pojawiają się na samochodach tej marki. - Bardzo podoba mi się pomysł z naklejką, tak samo jak zaklejanie loga Tesla, albo naklejanie w to miejsce loga innej marki motoryzacyjnej, bo widziałam już Teslę ze znakiem Hondy - mówi nam prezenterka. - To jest bardzo ciekawa forma protestu, bo nie tylko pokazuje, że mnóstwo ludzi na całym świecie nie zgadza się z tym, co wyprawia Elon Musk, ale w tym sprzeciwie jest też jakieś poczucie humoru - dodaje prowadząca "Mam talent!". Jak się okazuje, Woźniak-Starak także zamierza zareagować w tej sprawie. - Ja również mam pewien plan, bo nie ukrywam, że ostatnie wydarzenia kompletnie odebrały mi radość z jazdy Teslą, ale nie będę go jeszcze zdradzać - podsumowała.
Portal wyborcza.biz przekazał, że Elon Musk miał dokonać rezerwacji luksusowego apartamentu o powierzchni 200 metrów kwadratowych, wycenionego na 25 mln złotych. "Co wy na to, jeżeli Elon Musk kupi mieszkanie w Złotej 44? Do zobaczenia, Elon. Apartament na 52. piętrze już zarezerwowany dla ciebie" - napisał na Instagramie agent nieruchomości, Michał Lech. Głos w sprawie zabrała Agnieszka Woźniak-Starak. "No już gorzej nie mógł wybrać" - napisała wymownie pod postem opublikowanym przez portal NOIZZ.pl, po czym dodała roześmianą emotikonę.
Ministerka chwali się świadectwem syna z poważnym błędem. Wybuchła afera. "Dokument jest nieważny"
Na zakończenie wydania "Dzień dobry TVN" Prokop przekazał niespodziewane wieści. "Muszę się z państwem pożegnać"
Dziennikarz TVN boleśnie zakpił z Donalda Trumpa. Nagle wypalił: Proszę o pomoc
Pokazali rachunek za rybę nad morzem. Internauci podzieleni. "Świat zwariował"
Nowe wieści ws. aktu oskarżenia przeciwko Dodzie. Jest komentarz z sądu
Biegał w upale. Po zakończonym treningu Tusk zaapelował do Polaków
Marta Nawrocka o krok od "poziomu wybitnego". Do poprawki dół stylizacji
Damięcka podsumowała upały i dorzuciła do pieca. Internauci pod wrażeniem. "Co za złoto!"
Żona piłkarza zginęła podczas kataklizmu, ochraniając córkę. Lewandowska zabrała głos po tragedii w Wenezueli