Córka Żory Korolyova zamieściła wzruszający wpis. Upamiętniła tatę niepublikowanym zdjęciem

Żora Korolyov zmarł trzy lata temu. Jego córka opublikowała z okazji Dnia Ojca ściskający za serce wpis.

Żora Korolyov był jednym z najbardziej lubianych tancerzy w Polsce. Szerszą popularność zagwarantował mu udział w "Tańcu z gwiazdami". W tym roku miną trzy lata od jego śmierci. Tancerz zmarł w wieku zaledwie 34 lat. Osierocił wówczas 11-letnią córkę Sonię. Dziewczynka pożegnała go wtedy we wzruszającym wpisie na Instagramie. "Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę" – pisała.

Zobacz wideo Stanowcza reakcja Dody na pytanie o "Taniec z gwiazdami". "Nigdy!"

Córka Żory Korolyova opublikowała rozrywający serce wpis. Wszystko z okazji Dnia Ojca

23 czerwca w Polsce obchodzony jest Dzień Ojca. 14-letnia dziś Sonia z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych rozrywający serce wpis. 

Happy Father's Day [Szczęśliwego Dnia Ojca — ang.]

- czytamy na InstaStories. Do opisu dołączyła również emotikonkę znicza. Oprócz tego na InstaStories pojawiły się również czarno-białe zdjęcia Soni z tatą. Wnioskując po fotografiach, tancerz miał ze swoją córką wyjątkową więź. 

Córka Żory Korolyova opublikowała wzruszający wpis. Serce się krajeCórka Żory Korolyova opublikowała wzruszający wpis. Serce się kraje Wpis córki Korolyova łamie serce fot. instagram.com/soniakorolyova

Tak partnerka Żory Korolyova mówiła o ich ostatnim spotkaniu

Popularny tancerz pozostawił w żałobie rzeszę fanów, rodzinę i ukochaną partnerkę, aktorkę Ewelinę Bator. Wcześniej Żora Korolyov związany był z Anną Kuznetsovą. Para była małżeństwem. Jeszcze w grudniu ubiegłego roku w rozmowie z serwisem Jastrząb Post kobieta nie ukrywała, że po śmierci Żory mierzyła się z wielką traumą, a wspomnienia o byłym mężu wciąż są dla niej żywe i bolesne. "To był szok. To bolało. To było ogromne zaskoczenie. Gdy odchodzi młody, wspaniały, utalentowany człowiek to boli. To było bardzo bolesne doświadczenie i przeżywamy to do tej pory. Ja nie wiem, czy to kiedykolwiek przejdzie. Może nie przejdzie nigdy. Zostały wspomnienia. To ogromna strata. Chciałabym, aby pamięć o nim pozostała na zawsze, bo wiem, że wiele osób go kochało. To jest bardzo trudne" - mówiła wówczas. Ewelina Bator natomiast opowiadała Marzenie Rogalskiej i Aleksandrze Kwaśniewskiej w "Mieście kobiet", że dla niej żałoba jest zbiorem niekończących się emocji. Dziś jednak układa sobie życie na nowo u boku tajemniczego mężczyzny.

Którego z tancerzy "Tańca z gwiazdami" najbardziej lubiłeś/aś?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.