Natasza Urbańska z włoskim amantem. Wyznała nam, co ich połączyło. "Bijące ciepło" [PLOTEK EXCLUSIVE]

O Nataszy Urbańskiej dużo mówi się ostatnio w kontekście jej małżeństwa z Januszem Józefowiczem i włoskiego amanta, z którym zagrała w klipie do piosenki "Shed a Light". Jak się poznali i co ich połączyło? Wokalistka wyjawiła szczegóły w rozmowie z Plotkiem.

W ostatnim czasie wiele mówi się o związku Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Artyści są małżeństwem od 2008 roku, ale podczas jednego z wieczorów w Studio Buffo Józefowicz wyznał, że od kilku tygodni nie są już razem. W tym czasie Natasza zaczęła promować nowy teledysk z udziałem włoskiego amanta Gaetano Arena. Nie mamy pewności, czy Józefowicz zażartował, czy może jest zazdrosny o dużo młodszą żonę. Postanowiliśmy spytać wokalistkę, jak poznała włoskiego aktora i modela.

Zobacz wideo Urbańska odetnie się od Józefowicza? Mówi o drugim domu

Urbańska wypatrzyła w sieci przystojnego modela. "Lubimy ten sam styl"

Najnowszy teledysk Nataszy Urbańskiej do piosenki "Shed a Light" miał swoją premierę 13 czerwca. Na planie towarzyszył jej Włoch. Wokalistka wyznała nam, że aktora do swojego klipu wypatrzyła w internecie. 
- Do teledysku "Shed a Light" szukaliśmy postaci z internetu. Utwór jest anglojęzyczny, więc zaprosiłam influencera z Włoch do udziału w klipie. Gaetano zaczęłam obserwować ze względu na jego kontent modowy. To zabawne, ale lubimy ten sam styl. Ma milionowe zasięgi, pomyślałam - a czemu nie on? - podkreśliła Natasza w rozmowie z Plotkiem. Piosenkarka dodała, na co zwróciła największą uwagę. - Klip miał przywoływać letnie wspomnienia, a takie właśnie jest podejście Włochów do życia. Luz, otwartość, bijące ciepło, na tym mi zależało i to się udało uzyskać - dodała Natasza Urbańska. Ujęcia z teledysku znajdziesz w galerii na górze strony. 

 

Górniak miała zaśpiewać na "Miss Polonia", ale ma bana w TVP. Zastąpi ją Urbańska

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Natasza Urbańska była jurorką w programie "The Voice Kids". 28 czerwca ma wystąpić na gali "Miss Polonia", która będzie transmitowana w TVP. Jak udało się ustalić naszemu redaktorowi, Bartoszowi Pańczykowi, wcześniej prowadzono rozmowy w tej sprawie z Edytą Górniak, ale władze stacji się z tego wycofały. Piosenkarka ma mieć bana w stacji, ponieważ zbyt często śpiewała dla Jacka Kurskiego. Górniak nie została zaproszona na tegoroczny Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Nie może też liczyć na zaproszenie do jury w kolejnej edycji "The Voice of Poland". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.