Filip Chajzer sprzedaje wymarzony dom na Mazurach. Cena? Lepiej usiądźcie

Filip Chajzer jakiś czas temu informował fanów o posiadłości marzeń znajdującej się na Mazurach. Jak się okazuje - prezenter nie zamierza na pewno mieszkać w tym domu.

Filip Chajzer do tej pory wynajmował wspomnianą posesję. Na swojej stronie opisywał tę nieruchomość w samych superlatywach. "W Mazurskiej Posiadłości Filipa Chajzera masz szansę na autentyczne doświadczenie piękna i spokoju Mazur, gdzie każdy detal został stworzony, by zapewnić wyjątkowe chwile w objęciach natury" - zachwalał. Jesteście ciekawi, ile warta jest taka nieruchomość?

Zobacz wideo Test kebabu od Chajzera. Wyszło "smacznie i niedrogo"?

Filip Chajzer pozbywa się domu. Dla niektórych to spełnienie marzeń

Panoramiczne okna, drewno, ceglane elementy i las wokół - czego chcieć więcej? Tak właśnie prezentuje się mazurski dom prezentera. Sam zainteresowany umieszczał swego czasu kadry z tej posesji i proponował między innymi spędzenie świąt Bożego Narodzenia na jej terenie w ramach najmu. Możemy zauważyć wewnątrz wiele jakościowych elementów na dość dużej przestrzeni. "Idealne miejsce na pobyt samemu, żeby dojść do siebie", "Marzenie! Może kiedyś się ziści", "Marzy mi się kilka dni w takim domku" - tak o zdjęciach z domu pisali obserwatorzy Chajzera na Instagramie. Dziś mogą zapomnieć o wynajęciu posesji na krótki termin prosto od prezentera. Filip Chajzer postanowił pozbyć się domu raz na zawsze. Jego powierzchnia to 130 metrów kwadratowych z działką sięgającą 3712 metrów. W ogłoszeniu agencji dom jest opisywany jako "nowoczesna rezydencja w otulinie przyrody, położonej w pierwszej linii brzegowej jeziora Pozezdrze objętego strefą ciszy". Ten mazurski luksus kosztuje symboliczne dwa mln 700 tys. zł, co przekazuje portal Jastrząb Post. Zdjęcia wnętrza znajdziecie w galerii.

Filip Chajzer sprzedaje oazę relaksu i rekreacji

Czego więcej dowiadujemy się ze wspomnianego ogłoszenia? "Duże przeszklenia zapewniające panoramiczny widok na jezioro, drewniane schody prowadzące na antresolę z miejscem do pracy, a także pięknie zagospodarowana działka z zielenią i drzewostanami tworzą idealne warunki do relaksu i rekreacji. Dzieńdobrymazury.pl to także bardzo dobrze prosperujący biznes. Także to twój wybór czy chcesz mieć tu second home, czy swój prywatny raj na Mazurach gotowy do korzystania od już" - czytamy na stronie. 

Filip Chajzer niedawno zapowiedział, że wyprowadza się z Polski. Światło dzienne ujrzała afera związana z założoną przez niego fundacją, która miała nie wypłacić ogromnych pieniędzy na leczenie chorego chłopca. Organizacja znalazła się pod okiem prokuratury. Prezenter w oświadczeniu wyjaśnił sytuację, a fundacja twierdzi, że miało dojść do wyłudzenia pieniędzy.

Filip Chajzer sprzedaje domFilip Chajzer sprzedaje dom KAPiF.pl

Co sądzicie o tej cenie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.