Narzeczony zmarł w dniu ślubu. Później dowiedziała się o jego podwójnym życiu. Nie tylko ona go opłakiwała

Dla pewnej Amerykanki dzień ślubu stał się największym koszmarem. Narzeczony kobiety zmarł, zanim zdążył powiedzieć sakramentalne "tak". Później na jaw wyszły jego sekrety.

Kaitlin Palmieri w 2020 roku miała stanąć na ślubnym kobiercu. 35-letnia wówczas kobieta nie posiadała się z radości na wizję wspólnej przyszłości z wymarzonym partnerem, 33-letnim Ericem. Mieszkająca w Nowym Jorku Amerykanka przeżyła jednak ogromną tragedię, którą niełatwo wyrazić słowami. W sierpniu 2020 roku, w dniu uroczystości, narzeczony Kaitlin zmarł. Eric doznał śmiertelnego zawału serca. Kobieta wówczas pogrążyła się w żałobie i przez lata opłakiwała swojego ukochanego. Trzy lata później na jaw wyszła szokująca prawda. 

Zobacz wideo Pary młode nie chcą dzieci na weselach? "Wedding planner wyciąga je ze stawów"

Narzeczony odszedł w dniu swojego ślubu. Nie uwierzycie, co później znalazła jego niedoszła żona

Po śmierci swojego narzeczonego Kaitlin zaczęła szperać w sieci. Niedługo później na jaw wyszła makabryczna prawda. Okazało się, że Eric prowadził podwójne życie. Ukochany Amerykanki przez ponad rok przed swoją śmiercią spotykał się z inną kobietą. Kaitlin była załamana. "Chciałam eksplodować ze złości. Czułam się, jakbym była emocjonalnie uwięziona i nie mogła nigdzie uciec. Miałam w sobie tyle frustracji, że nie wiedziałam, co z nią zrobić. Desperacko pragnęłam, żeby ktoś mi powiedział, że to nieprawda. Ale w głębi serca wiedziałem, że tak jest. Chciałam pęknąć" - wspominała kobieta w rozmowie z zagranicznym portalem The Post. 

Wszystko wyszło na jaw przez przypadek. Kaitlin natrafiła na post innej kobiety na Instagramie, która również opłakiwała mężczyznę o imieniu Eric. Wówczas okazało się, że była to ta sama osoba. Kochanka narzeczonego Kaitlin udostępniła zrzuty ekranu rozmów. Wydało się, że jeszcze tydzień przed planowanym ślubem Eric wymieniał SMS-y o charakterze seksualnym z inną kobietą. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Jej narzeczony zmarł w dniu ślubu. Później dowiedziała się dramatycznej prawdyJej narzeczony zmarł w dniu ślubu. Później dowiedziała się dramatycznej prawdy fot. Instagram/@kaitlinpalmieri/screen

Po śmierci narzeczonego dramatyczna prawda wyszła na jaw

Po dowiedzeniu się prawdy na temat zmarłego ukochanego Kaitlin była załamana. "Płakałam przez pierwsze kilka dni. Nie można jednak zaprzeczyć, że stoi za tym jego patologiczne i narcystyczne zachowanie. Straciłam wszystko. To jego wina. Mam prawo być zła" - podkreślała w wywiadzie dla The Post. Do tej pory myślała, że Eric był "tym jedynym". Po poznaniu jego sekretów kompletnie zmieniła zdanie. Kaitlin opowiedziała o swojej historii w mediach społecznościowych. Obecnie twórczyni jest znana w sieci pod pseudonimem @CherryBombSquad007. Jej materiał na temat byłego narzeczonego zyskał niecałe pięć milionów wyświetleń. ZOBACZ TEŻ: Uronicie łzę na tym nagraniu ze ślubu Rafała Mroczka. Marcin wzruszył się podczas toastu

Zdradę w małżeństwie można wybaczyć?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.