Magda Bereda olśniła w sukni ślubnej. "Pan młody"? Muzyk z zespołu Enej

Magda Bereda zaskoczyła wszystkich, pokazując się w sukni ślubnej. Obok niej pokazał się muzyk z zespołu Enej.

Magda Bereda jest jedną z najpopularniejszych śpiewających influencerek. Jej internetowa popularność zaprowadziła ją już m.in. do "Tańca z gwiazdami", gdzie dała się poznać również osobom, które wolą programy telewizyjne od internetu. Dziewczyna zasłynęła m.in. tworzeniem coverów znanych utworów lub projektu "piosenka z trzech słów", który zdobywa coraz większą popularność.

Zobacz wideo Magda Bereda zaprasza do licytacji #JedenDzieńDłużej - Gazeta.pl dla WOŚP

Magda Bereda olśniła w sukni ślubnej. Obok niej muzyk z zespołu Enej

Ostatnio Magdę Beredę zobaczyć można było w najnowszym teledysku do piosenki "Kowbojki" zespołu Enej. Celebrytka była tam panną młodą, panem młodym był Mirosław "Mynia" Ortyński, a ceremonię "prowadził" Piotr "Lolek" Sołducha, również członek zespołu Enej. Piosenka została stworzona na podstawie trzech słów wybranych przez fanów: "kowbojki", "wiosna" i "perfumy" (Enej wziął udział w projekcie Beredy). Fanom bardzo spodobał się folkowy styl Enej w połączeniu z popową stylistyką aspirującej piosenkarki.

Magda Bereda w teledysku zaprezentowała się w białej sukni projektu Violi Piekut. "Ceremonia" zakończyła się spontanicznym koncertem na drewnianej scenie. Klip nakręcony był w "Zaczarowanym ogrodzie" w Warszawie i niedługo ujrzy światło dzienne.

Magda Bereda mierzy się z okropnym hejtem. Postanowiła zareagować. "Dostaję wiadomości, że się spasłam"

Magda Bereda przyzwyczajona jest do hejtu, z którym mierzy się jako internetowa celebrytka od lat. Niejednokrotnie zamieszczała wpisy, przestrzegające młodych ludzi przed negatywnymi komentarzami. Niegdyś pisaliśmy np. o tym, że ludzie zarzucali jej, że się "spasła". "Już długo dostaję wiadomości, że się spasłam. (...) Musiałam już wybuchnąć i zatrzymać tę karuzelę, na której świetnie się niektórzy bawią. (...) Nie rozumiem takiego zachowania i chyba nigdy nie zrozumiem. Nawet nie chcę nauczyć się rozumieć. Cieszę się, że są też ludzie, którzy tak jak ja po prostu się na to nie godzą. (...) Kiedy czujesz, że może ci się wymknąć z ust, a mózg jest w trybie samolotowym, to wystarczy tylko się zamknąć. Myślę, że to całkiem proste zadanie, a przy okazji nie wyrządzimy komuś krzywdy, mając potem wywalone, jak potoczą się jego losy" - pisała wówczas na Instagramie. A więcej zdjęć Magdy Beredy w sukni ślubnej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Podoba wam się Magda Bereda w sukni ślubnej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.