Doda i Smolasty zaskoczyli nowym klipem. "Uratował mi tragiczny początek roku"

Doda i Smolasty nagrali teledysk do piosenki "Nie żałuję". Wideo jest kontynuacją historii z piosenki "Nim zajdzie słońce". Fani nie szczędzą komplementów.

Doda i Smolasty nie przestają zaskakiwać. Po ostatnim sukcesie teledysku do "Nim zajdzie słońce" z ubiegłego roku, który został obejrzany na platformie YouTube już ponad 82 mln razy, przyszedł czas na kolejny projekt. Artyści nagrali wideo do piosenki "nie żałuję", o którym sama Doda mówiła, że będzie to kontynuacja historii z "Nim zajdzie słońce".

Zobacz wideo Doda i Smolasty znów razem. "Nigdy wcześniej tego nie zrobiłam"

Doda i Smolasty powtórzą swój sukces? Fani pieją z zachwytu. "Uratował mi tragiczny początek roku"

Doda i Smolasty utwór "Nie żałuję" nagrali na reedycję płyty piosenkarki "Aquaria". Piosenka opowiada o zakończonej miłości, jednak bohaterowie nie żałują żadnego wspólnie spędzonego momentu. Nie ma się więc co dziwić, że do tak emocjonalnej piosenki musiał powstać równie emocjonalny teledysk. A w nim - artyści wracają do wspomnień dotyczących relacji i próbują zrozumieć, jak przeszłość wpływa na ich teraźniejszość i przyszłość.

Po podwójnie diamentowym wielkim hicie "Nim zajdzie słońce" czas na prequel tej historii

— napisali Doda i Smolasty we współdzielonym poście na Instagramie.

Doda i Smolasty wyjaśnili, że nawet jak ma się złamane serce, nie można patrzeć w przeszłość, przede wszystkim dla dobra samego siebie, mimo że przeszłość "lubi deptać po piętach". "Żal po rozstaniu z drugim człowiekiem, życie przeszłością w poczuciu straty i krzywdy blokuje nas przed pójściem do przodu. Więzi nasze umysły i zamyka na przyszłość. Cela jest więc tego symbolem. Mimo iż widzimy przyszłość (scena kiedy Doda spogląda w ułamki lustra) to żal staje się silniejszy… ale kiedy podczas gry w kości wypada 3 x NIE ŻAŁUJĘ , wtedy nasza bohaterka odzyskuje wolność. Wygrywa grę ze swoim największym wrogiem czyli sobą" - dodali artyści.

Fani byli wniebowzięci. Pod teledyskiem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów. Jedni pisali, że z pewnością będzie to "przebój lata", inni zaś, że "ten utwór uratował im tragiczny początek roku". Nie obyło się również bez komplementów nt. samego teledysku. "Pomysł na teledysk bomba, świetne nawiązanie do 'Nim zajdzie słońce'", "Zagraniczne teledyski się chowają" - pisali.

Doda stawia na sprawdzony team. Reżyser ten sam, co przy "Nim zajdzie słońce"

Doda lubi stawiać na sprawdzone rozwiązania, o czym świadczy m.in. fakt, że teledysk do "Nie żałuję", który możecie obejrzeć tutaj, został wyreżyserowany przez Piotra Zajączkowskiego. Reżyser był również autorem teledysku do "Nim zajdzie słońce". A więcej zdjęć Dody i Smolastego znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Podoba wam się teledysk do piosenki "Nie żałuję"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.