Zawadiacki syn Steczkowskiej zaciesza w blasku fleszy. Osi z "Top Model" zaszalała z fryzurą

Gwiazdy postanowiły pojawić się na evencie marki kosmetycznej. Zobaczyliśmy różne, zaskakujące stylizacje.

Z okazji 120. urodzin marki kosmetycznej, firma zorganizowała wydarzenie, na które zaprosiła wiele gwiazd. Celebryci chętnie pozowali na ściance, prezentując różnorodne stylizacje. Kogo mogliśmy zobaczyć na czerwonym dywanie? 

Zobacz wideo Co Malwina Wędzikowska sądzi o stylu Dody?

Syn Steczkowskiej w ognistej czerwieni. Osi Ugonoh poszła w mocną fryzurę

Syn Justyny Steczkowskiej coraz lepiej odnajduje się w blasku fleszy. Tym razem Leon Myszkowski postanowił odkryć co nieco. Postawiła na ogniście czerwone spodnie z czarnymi wstawkami. Jeśli chodzi o górną część garderoby, wybrał bardzo prosto - czarny tank top i marynarkę dopasowaną do dołu. Nie miał zamiaru jednak kryć muskulatury i chętnie prezentował się bez nakrycia. Osi Ugonoh zyskała sporą popularność po tym, jak wygrała czwartą edycję popularnego show TVN, "Top Model". Gwiazda na co dzień kojarzona była z ciemnymi włosami, ale po tym kolorze nie ma już śladu. Celebrytka postawiła na wyrazisty kolor - podobnie jak syn Steczkowskiej. Wybrała afro w nasyconym, czerwonym odcieniu, który zdecydowanie przykuwał wzrok. Jeśli chodzi o strój, postawiła na zieloną sukienkę typu midi bez ramiączek. Na ramiona zarzuciła skórzaną kurtkę. Całość dopełniła wysokimi, lakierowanymi, sznurowanymi butami w czarnym kolorze. Zdjęcia stylizacji gwiazd na wydarzeniu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Edyta Folwarska poszalała z sukienką. Spójrzcie na buty Sylwii Madeńskiej 

Dziennikarka Edyta Folwarska od lat związana jest z Polo TV, ale ostatni występ w "Królowych przetrwania" z pewnością dostarczył jej nowych fanów. Gwiazda postanowiła zadziwić stylizacją. Postawiła na krótką, wyciętą po bokach, sukienkę z długim rękawem z motywem oka opatrzności, które jest znanym symbolem historycznym. Obecnie wielu kojarzy się również z Zakonem Illuminati. Nie zabrakło również kolorowych trójkątów. By uzupełnić ubiór, założyła klasyczne, czarne szpilki. Całość prezentowała się przede oryginalnie. Jeśli chodzi o Sylwię Madeńską, postawiła na smart casual. Choć wybrała zwykły, jasny t-shirt z napisami, a także jeansy, dopasowała do tego elegancką, zieloną marynarkę. Zaskoczył mogły jednak buty - były to zielone, sportowe tenisówki. Pasowały do stylizacji?

Zawadiacki syn Steczkowskiej pręży muskuły w blasku fleszy. Osi z 'Top Model' zaszalała z fryzurąZawadiacki syn Steczkowskiej pręży muskuły w blasku fleszy. Osi z 'Top Model' zaszalała z fryzurą Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.