Marieta Żukowska i Bartosz Żukowski są rodziną? Łączy ich nie tylko nazwisko

Co łączy Marietę Żukowską i aktora Bartosza Żukowskiego? Jak się okazuje - na pewno więcej niż myślicie. Owszem, mają tak samo na nazwisko, oboje są znani w świecie show-biznesu, ale czy coś jeszcze?

Gdy aktorzy mają tak samo na nazwisko, bardzo często jest to po prostu przypadek lub więzy krwi. Ale nie zawsze. Czy tak Marietę i Bartosza Żukowskich łączy pokrewieństwo? Z pewnością więcej mają ze sobą wspólnego niż możecie podejrzewać. Mają to samo nazwisko, ale ich córki... mają identyczne imię! Przypadek? Nie sądzimy...

Zobacz wideo Małgorzata Ostrowska-Królikowska o zbawiennym wpływie "Tańca z Gwiazdami". Mówi, jak zmieniło się jej życie i co jest wyzwaniem

Marieta Żukowska i Bartosz Żukowski są rodziną, czy to tylko zbieżność nazwisk?

Jak się okazuje, Marieta Żukowska i Bartosz Żukowski nie są ze sobą w żaden sposób spokrewnieni, choć noszą to samo nazwisko. W tym przypadku ta zbieżność jest zupełnie przypadkowa, ale daje wiele do myślenia, ponieważ oboje są osobami publicznymi i związali swoje życie zawodowe z aktorstwem. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Marieta Żukowska po latach rozstała się z mężem 

Marieta Żukowska była związana z reżyserem i producentem Wojciechem Kasperskim. Para doczekała się córki Poli, która urodziła się w 2012 roku. Niestety związek tej dwójki nie przetrwał próby czasu. W 2021 roku aktorka poinformowała o rozstaniu. "Rozstaliśmy się ponad dwa lata temu. To była wspólna i niełatwa decyzja, podjęta w zgodzie, w pełnym porozumieniu i wzajemnym szacunku. Zawsze wspieraliśmy się we wszystkim i robimy to nadal. Razem wychowujemy naszą córeczkę" - napisała w oświadczeniu. Choć aktorka rzadko wypowiada się na temat życia prywatnego, to w 2023 roku uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że jest ponownie zakochana. "Mam obok siebie przyjaciół i cudownego partnera, którzy są niesamowicie czuli i kochani dla kobiet, potrafią docenić to, jakie jesteśmy wspaniałe, liczą się z naszym zdaniem. Więc bądźmy niepokorne, silne. I bardzo kobiece" - wyznała na łamach "Vivy!". 

Marieta ŻukowskaMarieta Żukowska KAPIF.pl / KAPIF.pl

Bartosz Żukowski ma za sobą trudny rozwód

Bartosz Żukowski zdobył sympatię widzów za sprawą roli w popularnym serialu komediowym "Świat według Kiepskich". Po zakończeniu przygody z serialem aktor na jakiś czas usunął się w cień. Później ponownie zrobiło się o nim głośno, wszystko za sprawą życia prywatnego, a mianowicie rozwodu z Ewą Coll. Para rozeszła się po sześciu latach małżeństwa. W 2022 roku była Ewa Coll ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. ZOBACZ TEŻ: Jan Englert jest ojcem czwórki dzieci. Jego najstarszy syn ma 54 lata. Nie zobaczymy go jednak na ekranie.

Bartosz Żukowski na ściance.Bartosz Żukowski na ściance. Fot. Kapif.pl

Czy wiedzieliście, że córki Mariety Żukowskiej i Bartosza Żukowskiego noszą to samo imię Pola?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.