Jan Englert jest ojcem czwórki dzieci. Jego najstarszy syn ma 54 lata. Nie zobaczymy go jednak na ekranie

Jan Englert doczekał się czwórki dzieci. Córka aktora, Helena, próbuje swoich sił na szklanym ekranie, lecz jego najstarszy syn wybrał zupełnie inną ścieżkę kariery. Zaskakujące, czym się zajmuje.

Jan Englert to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Swoją karierę rozpoczął już wiele lata temu i wziął udział w wielu znakomitych produkcjach. Nieobce są mu zarówno filmy, jak i seriale. Aktor może pochwalić się pokaźnym dorobkiem zawodowym i wyjątkowymi rolami. Poza imponującą karierą Englert znalazł czas także na życie prywatne. Ma on czwórkę dzieci, a w tym roku jego najstarszy syn kończy 54 lata. Tomasz jednak nie poszedł w ślady ojca.

Zobacz wideo Helena Englert opowiedziała o wyjątkowej roli

Jan Englert jest po rozwodzie. Jego małżeństwo z Barbarą Sołtysik nie przetrwało

Jak Englert i Barbara Sołtysik poznali się jeszcze w czasach szkolnych i niemal natychmiast między nimi zaiskrzyło. Zakochani nie czekali długo ze ślubem. Stanęli przed ołtarzem wyjątkowo szybko, a w 1970 roku na świat przyszedł ich syn, Tomasz. Szybko doczekał się on rodzeństwa. Zaledwie po trzech latach Barbara urodziła bliźniaczki i tak na rodzinę Englerta składało się już pięć osób. Wydawałoby się, że małżeństwo aktora to prawdziwa sielanka, lecz prawda okazała się zupełnie inna. Po 33 latach związku doszło do rozwodu. Na łamach portalu Plejada wyczytaliśmy, że Englert uważa swoje pierwsze małżeństwo za destrukcyjne. Najstarszy syn aktora w tym roku kończy 54 lata i zajmuje się czymś zupełnie innym niż jego ojciec. Lata temu postawił na branżę związaną ze światem mediów i podobnie jak tata, wziął rozwód z pierwszą żoną. Tomasz wprowadził w swoje życie niemałe zmiany i zdecydował się na zmianę profesji. Obecnie odnajduje się w fotografii artystycznej.

Helena Englert poszła w ślady ojca. Również postawiła na karierę aktorską

Helena Englert podobnie jak jej ojciec, postawiła na aktorstwo. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie kinowe role. Wystąpiła w  thrillerze erotycznym "Pokusa" i serialu "#BringBackAlice". Helena to najmłodsze, czwarte dziecko popularnego aktora. Jej matką jest Beata Ścibakówna, druga żona aktora. Tomasz to więc przyrodni brat Heleny. Więcej zdjęć utalentowanego aktora znajduje się w galerii na górze strony.

Jan EnglertJan Englert Fot. KAPiF.pl

Czy dzieci powinny iść w ślady rodziców?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.