Katarzyna Grochola informuje o sukcesie wnuka. Poszedł w jej ślady?

Wnuk Katarzyny Grocholi znalazł się w obsadzie spektaklu "Wesele" i doskonale odnajduje się na deskach teatru. Dumna babcia zamieściła w sieci zdjęcie, do którego dołączyła przepełniony emocjami podpis.

Katarzyna Grochola to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych pisarek w Polsce. Popularność przyniosły jej nie tylko książki, ale również ekranizacje chwytających za serce historii. Pisarka poza pracą doskonale odnajduje się także w innego rodzaju czynnościach i znajduje czas na rodzinę. Okazuje się, że wnuk Grocholi niedawno zadebiutował w "Weselu" i doskonale radzi sobie na scenie. Babcia ma powody do dumy?

Zobacz wideo Katarzyna Grochola w mocnych słowach o Andrzeju Dudzie

Wnuk Katarzyny Grocholi gra w "Weselu". Wybierze aktorską ścieżkę kariery?

Na instagramowym koncie Katarzyny Grocholi zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie dodała znana pisarka. Grochola zamieściła selfie, do którego zapozowała z wnukiem. Największą uwagę zwraca jednak podpis. "Mój wnuk wymiata w "Weselu". To mój wnuk zgubił róg. Wzruszył mnie. Pozdrawiam was wszystkich i namawiam na "Wesele" w Teatrze Słowackiego w Krakowie" - wyjawiła pisarka. Pod zdjęciem w mgnieniu oka pojawiła się masa polubień i komentarzy. Internauci niemal natychmiast dostrzegli podobieństwo wnuka do popularnej babci. "Kurczę, jacy podobni jesteście do siebie" - zauważyła Grażyna Wolszczak. "Uśmiech po mamie, oczy po babci. Super wnuk z piękną babcią" - stwierdziła inna z użytkowniczek Instagrama.

 

Antoni Sztaba zapozował do zdjęcia z babcią. Uśmiechy zagrały pierwsze skrzypce

W zamieszczonej przez Grocholę fotografii cała uwaga skupia się na szerokich, szczerych uśmiechach. Zdjęcie zostało wykonane na zewnątrz. Pisarka miała na sobie czarną, klasyczną kurtkę i turkusową apaszkę, która ożywiła całość. Towarzyszyły jej naturalnie ułożone, lekko pofalowane włosy. Wnuk Grocholi tego dnia postawił na kurtkę z kapturem we wzór uśmiechniętych emotikonek i czarną, ponadczasową koszulę. W oczy rzucał się szeroki uśmiech i fryzura młodego aktora. Antoni zdecydował się na wyraźne pojaśnienia w odcieniach ciepłego blondu, które optycznie dodały objętości fryzurze. Zdaje się, że zarówno wnuczek, jak i babcia czują się doskonale w swoim towarzystwie. Niewykluczone, że Antoni niebawem będzie prawdziwą gwiazdą kina.

Dorota Szelągowska z synem Antonim i mamą Katarzyną GrocholąDorota Szelągowska z synem Antonim i mamą Katarzyną Grocholą instagram.com/dotindotin

Czy lubisz chodzić do teatru?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.