Schreiber pamiętała o urodzinach Tuska i postanowiła się do niego "dokleić". Niebywałe, co o nim napisała

Marianna Schreiber z okazji urodzin Donalda Tuska przyznała publicznie, co o nim myśli. Życzyła mu też dystansu do siebie. Na tym nie koniec.

Marianna Schreiber to kobieta wielu talentów. Dała się poznać jako uczestniczka "Top Model", gdzie opowiadała, że jest żoną polityka PiS, a do programu przyszła bez jego wiedzy. Później chciała próbować swoich sił w polityce, założyła nawet partię Mam dość, ale szybko ją zwinęła. Później poszła do wojska, a następnie zaczęła walczyć w oktagonie w walkach Clout MMA 4. O celebrytce zrobiło się głośno, kiedy jej mąż Łukasz Schreiber podczas prowadzenia kampanii w wyborach samorządowych ogłosił publiczne, że rozstaje się z żoną. Teraz Marianna Schreiber znów postanowiła o sobie przypomnieć i opublikowała wpis, w którym napisała o Donaldzie Tusku.

Zobacz wideo Marianna Schreiber odpowiada na wywiad męża. "To jest jakiś koszmar"

Marianna Schreiber o Donaldzie Tusku. To myśli o premierze 

Marianna Schreiber przypomniała sobie, że 22 kwietnia Donald Tusk obchodzi 67. urodziny. Czy złożyła mu tradycyjne życzenia? Niekoniecznie. Opublikowała za to z tej okazji wpis, w którym przyznała, co myśli na temat obecnego premiera

Dzisiaj ma urodziny jeden z dwóch najważniejszych polityków w Polsce - Donald Tusk. Jakbyśmy go nie oceniali, na pewno odcisnął trwale piętno na polską rzeczywistość. Mimo że w wielu aspektach się z nim nie zgadzam, wyznaję inne poglądy - to uważam, że jako premiera, powinno się go szanować, chociażby dlatego, że reprezentuje Polskę za granicą

- zaczęła. Po osobliwym wyznaniu przeszła do części, w której złożyła politykowi urodzinowe życzenia. "Z okazji jego urodzin chciałabym [mu - red.] życzyć przede wszystkim zdrowia, większego dystansu do samego siebie oraz podejmowania trafnych decyzji" - czytamy. Na tym nie koniec, bo celebrytka pochwaliła się, że to ona jest autorką grafiki, na której dosyć topornie dokleiła się do zdjęcia przemawiającego z sejmowej mównicy Donalda Tuska. "P.S. Jakbyście chcieli mieć profesjonalnego grafika, to służę pomocą" - dopisała.

Marianna Schreiber o Donaldzie TuskuMarianna Schreiber o Donaldzie Tusku Fot. Instagram/ marysiaschreiber

Donald Tusk pochwalił się prezentem od wnuczki

Donald Tusk jeszcze przed urodzinami na Instagramie pochwalił się, jaki prezent dostał od jednej z wnuczek. Dziewczynka narysowała dla solenizanta obrazek, na którym uwieczniła znanego dziadka. "Od wnuczki dostałem w przeddzień urodzin najpiękniejszy portret rodziny. Podobieństwo postaci uderzające. Kto wskaże poprawnie jubilata, ten zyska powszechne uznanie. Jubilatowi się nie udało" - napisał pod ilustracją. 

 
Śledzisz medialne poczynania Marioanny Schreiber?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.