Marianna Schreiber to kobieta wielu talentów. Dała się poznać jako uczestniczka "Top Model", gdzie opowiadała, że jest żoną polityka PiS, a do programu przyszła bez jego wiedzy. Później chciała próbować swoich sił w polityce, założyła nawet partię Mam dość, ale szybko ją zwinęła. Później poszła do wojska, a następnie zaczęła walczyć w oktagonie w walkach Clout MMA 4. O celebrytce zrobiło się głośno, kiedy jej mąż Łukasz Schreiber podczas prowadzenia kampanii w wyborach samorządowych ogłosił publiczne, że rozstaje się z żoną. Teraz Marianna Schreiber znów postanowiła o sobie przypomnieć i opublikowała wpis, w którym napisała o Donaldzie Tusku.
Marianna Schreiber przypomniała sobie, że 22 kwietnia Donald Tusk obchodzi 67. urodziny. Czy złożyła mu tradycyjne życzenia? Niekoniecznie. Opublikowała za to z tej okazji wpis, w którym przyznała, co myśli na temat obecnego premiera.
Dzisiaj ma urodziny jeden z dwóch najważniejszych polityków w Polsce - Donald Tusk. Jakbyśmy go nie oceniali, na pewno odcisnął trwale piętno na polską rzeczywistość. Mimo że w wielu aspektach się z nim nie zgadzam, wyznaję inne poglądy - to uważam, że jako premiera, powinno się go szanować, chociażby dlatego, że reprezentuje Polskę za granicą
- zaczęła. Po osobliwym wyznaniu przeszła do części, w której złożyła politykowi urodzinowe życzenia. "Z okazji jego urodzin chciałabym [mu - red.] życzyć przede wszystkim zdrowia, większego dystansu do samego siebie oraz podejmowania trafnych decyzji" - czytamy. Na tym nie koniec, bo celebrytka pochwaliła się, że to ona jest autorką grafiki, na której dosyć topornie dokleiła się do zdjęcia przemawiającego z sejmowej mównicy Donalda Tuska. "P.S. Jakbyście chcieli mieć profesjonalnego grafika, to służę pomocą" - dopisała.
Donald Tusk jeszcze przed urodzinami na Instagramie pochwalił się, jaki prezent dostał od jednej z wnuczek. Dziewczynka narysowała dla solenizanta obrazek, na którym uwieczniła znanego dziadka. "Od wnuczki dostałem w przeddzień urodzin najpiękniejszy portret rodziny. Podobieństwo postaci uderzające. Kto wskaże poprawnie jubilata, ten zyska powszechne uznanie. Jubilatowi się nie udało" - napisał pod ilustracją.
Polska influencerka pojechała zbierać truskawki do Niemiec. Ujawniła, ile zarobiła w 33 dni. Zaskoczeni?
Matylda Damięcka żegna Wandę Traczyk-Stawską. Oddała jej hołd piękną grafiką
Michał Wiśniewski wyprowadza się z domu. Pokazał kulisy. "Przenosisz cały swój świat"
Gwiazda disco polo w mocnych słowach broni Martyniuka po aferze z Kawalcem. "Ma wystarczająco problemów"
Krzan "nie była kumpelką" Nowakowskiej. Ujawnia, jakie teraz mają relacje
To był ostatni SMS od Iwony Wieczorek. Po 16 latach jej przyjaciółka przerywa milczenie
Kawalec odchodzi z Budki Suflera po konflikcie o parodię Martyniuka. "Nikt nie ma prawa mnie cenzurować"
Joanna Jarmołowicz dokonała coming outu. Teraz mówi o partnerce: Nie chcę jej kryć
Kliczko przerwał milczenie po śmierci Panettiere. "Pozostawała ważną częścią mojego życia"